Cities XXL

Gra

Cities XXL

  • Producent: CDP.pl
  • EAN: 5907610752013
  • Format: 13.0x19.0cm
  • Oprawa: Plastikowa
Wysyłka:
Niedostępna
Powiadom o dostępności
Podaj swój e-mail a zostaniesz poinformowany jak tylko pozycja będzie dostępna.
×
Cena 24,49 PLN
Nasza cena 23,12 PLN
Oszczędzasz 5%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×
Cena 24,49 PLN
Nasza cena 23,12 PLN
Oszczędzasz 5%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Opis: Cities XXL

Budowanie miast w rozmiarze XXL !

Projektuj, buduj i rozwijaj największe i najróżnorodniejsze miasta w grze Cities XXL.
Stań u sterów własnej metropolii w nowej, większej i jeszcze lepszej grze opartej na potężniejszym silniku graficznym i korzystającej z nowego interfejsu.
Szczegółowo zaplanuj strefy mieszkalne, centra handlowe, biura, przemysł i infrastrukturę korzystając z 47 stylów architektonicznych i ponad 1000 budynków.

Zatroszcz się o zadowolenie swoich obywateli, zapewniając im rozrywkę, inwestując w kulturę i sztukę oraz troszcząc się o środowisko.
Cities XXL pozwala na prowadzenie proekologicznej polityki urbanistycznej dzięki nowej infrastrukturze, ale także ekologicznym budynkom i ulepszeniom, takim jak parkingi typu park and ride, salony samochodów elektrycznych i stacje wynajmu rowerów.

Zarządzaj gospodarką wymieniając zasoby pomiędzy swoimi miastami na ponad 65 mapach (w tym nowe typy terenów i środowisk) za pomocą Planety miast i handluj wszystkim, od odpadów po ropę, paliwo i wodę lub turystami i siłą roboczą.
Twórz i udostępniaj własne projekty lub pobieraj zawartość stworzoną przez innych użytkowników w ramach Steam Workshop, stanowiące praktyczne nieskończone źródło nowych struktur i budynków. Od malowniczej wioski do gigantycznej metropolii, projektuj, buduj i rozwijaj miasto swoich marzeń w grze Cities XXL.


Zabezpieczenie DRM Steam
Wymagania sprzętowe
System operacyjny: Windows Vista SP 2 / Windows 7 / Windows 8; Procesor: dwurdzeniowy 2,5 GHz lub lepszy; Pamięć RAM: 3 GB; Dysk twardy: 8 GB wolnego miejsca; Karta graficzna: zgodna z DirectX 10 i Shader Model 3.0, min. 768 MB VRAM (Nvidia GeForce GTX 260 / ATI Radeon HD 5670) lub lepsza; Karta dźwiękowa: zgodna z DirectX; napęd DVD-ROM


Szczegóły: Cities XXL

Nazwa: Cities XXL
Producent: CDP.pl
Seria: EXTRA KLASYKA
Kod paskowy: 5907610752013
Języki: polski
Format: 13.0x19.0cm
Oprawa: Plastikowa
Waga: 0.112 kg
Typ głównego nośnika: DI


Recenzje: Cities XXL

Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×


Klienci, którzy kupili oglądany produkt kupili także: