Wargame Red Dragon

Gra

Wargame Red Dragon

  • Producent: CDP.pl
  • EAN: 5907610752044
  • Format: 13.0x19.0cm
  • Oprawa: Plastikowa
Wysyłka:
Niedostępna
Powiadom o dostępności
Podaj swój e-mail a zostaniesz poinformowany jak tylko pozycja będzie dostępna.
×
Cena 34,99 PLN
Nasza cena 30,81 PLN
Oszczędzasz 11%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×
Cena 34,99 PLN
Nasza cena 30,81 PLN
Oszczędzasz 11%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Opis: Wargame Red Dragon

W 1991 roku nie nastąpił koniec zimnej wojny. Wręcz przeciwnie, oba bloki starły się ze sobą w Azji, tocząc zażarte bitwy na lądzie, w powietrzu i na morzu.

Sowieci nie zburzyli berlińskiego muru. Zamiast tego, w 1991 roku świat stanął na krawędzi zagłady, kiedy oba bloki rzuciły się sobie do gardeł we wschodniej Azji. Do walki ruszyły potężne okręty, niebo zaroiło się od helikopterów i samolotów, a brzegi zaludnili żołnierze i czołgi. Związek Radziecki, Chińska Republika Ludowa, Stany Zjednoczone, Japonia, Korea Północna i Południowa, Australia... aż 17 państw stanęło do boju.

Wargame: Red Dragon to strategia czasu rzeczywistego stawiająca na realizm. Jesteś dowódcą, który musi wypełnić stawiane przed nim cele ograniczoną ilością wojsk. Nie możesz więc sobie pozwolić na bezmyślnie szafowanie życiem swoich żołnierzy - zwiad, precyzyjne uderzenia i przemyślane formacje będą Twoim kluczem do sukcesu. A będziesz go potrzebował w dynamicznej kampanii.

Red Dragon to trzecia odsłona uznanej serii, która wprowadza do niej marynarkę wojenną. Po raz pierwszy w historii Wargame'a będziemy mogli więc poprowadzić do walki okręty. Tym samym na polach bitew staną do walki siły lądowe, morskie i powietrzne rywalizujących państw. Gwarantuje to starcia o niezwykłym rozmachu, szczególnie w trybie wieloosobowym dla nawet 20 graczy.


Zabezpieczenie DRM Steam
Wymagania sprzętowe
System operacyjny: Windows XP / Vista / 7 / 8;Procesor: dwurdzeniowy procesor Intel lub AMD 2,5 GHz; Pamięć RAM: 2 GB; Dysk twardy: 20 GB wolnego miejsca; Karta graficzna: zgodna z DirectX 9.0c, posiadająca 256 MB VRAM oraz sprzętowe wsparcie Pixel Shader 3.0 (NVIDIA GeForce 7600 GT / ATI Radeon X1800 GTO / Intel HD 3000); Karta dźwiękowa: zgodna z DirectX;


Szczegóły: Wargame Red Dragon

Nazwa: Wargame Red Dragon
Producent: CDP.pl
Seria: EXTRA KLASYKA
Kod paskowy: 5907610752044
Języki: polski
Format: 13.0x19.0cm
Oprawa: Plastikowa
Waga: 0.118 kg
Typ głównego nośnika: DI


Recenzje: Wargame Red Dragon

Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×


Klienci, którzy kupili oglądany produkt kupili także: