Zuźka w necie i w realu

Książka

Zuźka w necie i w realu

  • Wydawnictwo: Nasza Księgarnia (WNK)
  • Rok wydania: 2016
  • ISBN: 9788310130402
  • Ilość stron: 224
  • Format: 14.0x19.0
  • Oprawa: Miękka
Wysyłka:
Niedostępna
Powiadom o dostępności
Podaj swój e-mail a zostaniesz poinformowany jak tylko pozycja będzie dostępna.
×
Cena 24,90 PLN
Nasza cena 17,59 PLN
Oszczędzasz 29%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×
Cena 24,90 PLN
Nasza cena 17,59 PLN
Oszczędzasz 29%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Opis: Zuźka w necie i w realu - Suwalska Dorota

Dalszy ciąg przygód bohaterki Znowu kręcisz, Zuźka!.
Dziewczynka przeżywa fascynację internetem i czatami. Przed nią zabawne sytuacje, ale też pułapki i niebezpieczeństwa związane z komputerem. Do tego w szkole pojawia się nowy nauczyciel prawdziwy indywidualista. Szkolne i rodzinne przygody Zuźki i jej bliskich to duża dawka humoru, niespodziewanych zwrotów akcji, szalonych pomysłów i pasjonujących przeżyć.
Dorota Suwalska pisarka, animatorka kultury, ilustratorka, dziennikarka, autorka scenariuszy. Nominowana do Astrid Lindgren Memorial Award 2013 i 2014.
Współpracowała z TVP, realizując krótkie filmy plastyczne i felietony autorskie dla dzieci. W swoim dorobku ma trzy tomiki poetyckie oraz powieści dla dzieci i młodzieży: Znowu kręcisz, Zuźka!, Zuźka w necie i w realu, Bruno i siostry (wyróżnienie literackie w konkursie Polskiej Sekcji IBBY Książka Roku, nominacja do nagrody Kornela Makuszyńskiego, powieść na liście książek proponowanych przez Polski Instytut Książki), Marionetki Baby-Jagi, Ratunku, marzenia!, Pan Fortepianek.
Jej utwory tłumaczone były na hiszpański, słoweński, a także... na język przestrzeni. To ostatnie dotyczy literacko-internetowego projektu: www .terapia (dla dorosłych). Swoje wiersze, opowiadania i artykuły publikowała w prasie dziecięcej, literackiej i pedagogicznej, podręcznikach szkolnych. Współpracuje z portalem www .ngo.pl
Nikola Kucharska grafik, ilustrator, projektant. Czyta wszystko etykietki do szamponów, dzieła współczesne i klasykę literatury. Zbiera gumki recepturki, ptasie pióra i starocie. Hobbystycznie pisze opowiadania na starej maszynie do pisania. Posiadaczka dwóch kotów i kaktusa. Rysuje, szkicuje, maluje, robi logotypy i plakaty.


Szczegóły: Zuźka w necie i w realu - Suwalska Dorota

Tytuł: Zuźka w necie i w realu
Autor: Suwalska Dorota
Wydawnictwo: Nasza Księgarnia (WNK)
ISBN: 9788310130402
Języki: polski
Rok wydania: 2016
Ilość stron: 224
Format: 14.0x19.0
Oprawa: Miękka
Waga: 0.228 kg


Recenzje: Zuźka w necie i w realu - Suwalska Dorota

Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×


Podobne do: Zuźka w necie i w realu - Suwalska Dorota