Infekcja: Genesis

Książka

Infekcja: Genesis

 • Wydawnictwo: Pascal
 • Rok wydania: 2016
 • ISBN: 9788376428406
 • Ilość stron: 464
 • Format: 13.0x19.7
 • Oprawa: Miękka
Wysyłka:
1-3 dni robocze + czas dostawy*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 39,90 PLN
Nasza cena 5,88 PLN
Oszczędzasz 85%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 39,90 PLN
Nasza cena 5,88 PLN
Oszczędzasz 85%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Zombie-apokalipsa zacznie się w Warszawie
Piękny, upalny dzień lipca. Pierwszy dzień końca świata, jaki znamy.
Warszawę opanowuje tajemniczy wirus. Mieszkańcy stolicy jeden po drugim zamieniają się w spragnionych ludzkiego mięsa zombie. I wyruszają na żer.
Komandos na urlopie, fan heavy metalu, pracownik korporacji na skraju załamania nerwowego, nastolatka z czarnym pasem w karate, młody policjant i jego atrakcyjna żona. Łączy ich jedno chcą przetrwać.
Za wszelką cenę.


Szczegóły

Tytuł: Infekcja: Genesis

Autor: Wardziak Andrzej

Wydawnictwo: Pascal

ISBN: 9788376428406

Języki: polski

Rok wydania: 2016

Ilość stron: 464

Format: 13.0x19.7

Oprawa: Miękka

Waga: 0.345 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

W tej książce będziecie mogli przebyć ulice Warszawy i zaobserwować jak taka zaraza naprawdę się rozprzestrzenia. Jak różni ludzie na nią reagują. I to co w niej jest najlepsze, to właśnie ta różnorodność, ponieważ sądzę, że wiele scenariuszy by się sprawdziło. Znalazłby się taki człowiek, który uważałby, że to dzieję się tylko w jego głowie, drugi uznałby to za dobry żart, trzeciemu coś by świtało w głowie, bo w końcu czyta książki i ogląda filmy. Tylko jak sobie radzić w takiej sytuacji? Czy w książce Andrzeja Wardziaka możemy się spodziewać jakichkolwiek wskazówek dotyczących właśnie takiego krachu ludzkiego życia? Na to pytanie wam nie odpowiem, bo musicie się sami o tym przekonać, sięgając po Infekcję. Genesis. To będzie dla was przepyszna lektura. Palce lizać. 2016-08-08 11:17:44

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×
1 miejsce w kategorii Książki Edukacja Czytam.pl - Ranking Zaufanych Opinii 2015 - Ceneo.pl