Chemia medyczna Cele leków. Substancje czynne. Biologia chemiczna

Książka

Chemia medyczna
Cele leków. Substancje czynne. Biologia chemiczna

 • Wydawnictwo: Medpharm
 • Rok wydania: 2016
 • ISBN: 9788362283941
 • Ilość stron: 720
 • Format: 19.5x28.0cm
 • Oprawa: Twarda
Wysyłka:
1-3 dni robocze + czas dostawy*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 121,40 PLN
Nasza cena 110,33 PLN
Oszczędzasz 9%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 121,40 PLN
Nasza cena 110,33 PLN
Oszczędzasz 9%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

w zasadzie CHEMIA LEKÓW.... Koncepcja dydaktyczna i zakres tematyczny nadały niniejszej pracy charakter przełomowy. Znajomość molekularnych mechanizmów działania leków w ostatnich latach znacząco sie poszerzyła. Z tego powodu w ksiażce położono szczególny nacisk na oddziaływania substancji czynnych z ich celami biologicznymi oraz podkreślono związek między strukturą chemiczną a właściwościami biofarmaceutycznymi substancji. Chemia medyczna jest pozycją przeznaczoną dla farmaceutów, lekarzy, biologów i chemików, zarówno zdobywających i poszerzających wiedzę, jak i wykorzystujących zdobyte umiejętności w praktyce.

Szczegóły

Tytuł: Chemia medyczna

Podtytuł: Cele leków. Substancje czynne. Biologia chemiczna

Wydawnictwo: Medpharm

ISBN: 9788362283941

Języki: polski

Rok wydania: 2016

Ilość stron: 720

Format: 19.5x28.0cm

Oprawa: Twarda

Waga: 1.96 kg

Redakcja: Jelińska Anna, Pałka Jerzy, Zając Marianna

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Klienci, którzy kupili oglądany produkt kupili także:

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×
1 miejsce w kategorii Książki Edukacja Czytam.pl - Ranking Zaufanych Opinii 2015 - Ceneo.pl