Opowieści z Narnii Lew, Czarownica i stara szafa Tom I

Książka

Opowieści z Narnii Lew, Czarownica i stara szafa
Tom I

 • Wydawnictwo: Media Rodzina
 • Rok wydania: 2016
 • ISBN: 9788372781758
 • Ilość stron: 184
 • Format: 12.5x19.5cm
 • Oprawa: Miękka
Wysyłka:
Dzisiaj*Zamówienie złożone do godz. 15.00 (nie dotyczy przedpłat zaksięgowanych po godz. 15.00). Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu.
Cena 19,01 PLN
Nasza cena 12,34 PLN
Oszczędzasz 35%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 19,01 PLN
Nasza cena 12,34 PLN
Oszczędzasz 35%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Kultowy cykl stworzony przez profesora z Oksfordu od lat niesie nieprzemijalne wartości i uczy rozwijać wyobraźnię kolejnych pokoleń młodych czytelników. Często miarą sukcesu czytelniczego książki jest filmowa ekranizacja dzieł literackiego, której w przypadku Lwa, Czarownicy i starej szafy podjęła się wytwórnia Walta Disneya przenosząca już nie raz na ekran dziecięce marzenia. Wydanie pierwszej książki cyklu narnijskich opowieści ilustrowanych filmowymi scenami oraz w filmowej okładce powinno przypaść do gustu nowym zastępom czytelników Lewisa.

Szczegóły

Tytuł: Opowieści z Narnii Lew, Czarownica i stara szafa

Podtytuł: Tom I

Autor: Lewis C.S.

Wydawnictwo: Media Rodzina

Seria: OPOWIEŚCI Z NARNII

ISBN: 9788372781758

Liczba tomów: 7

Numer tomu: 1

Tytuł oryginału: The Lion, the Witch and the Wardrobe

Język oryginału: angielski

Tłumacz: Polkowski Andrzej

Języki: polski

Rok wydania: 2016

Ilość stron: 184

Format: 12.5x19.5cm

Oprawa: Miękka

Waga: 0.165 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×