Breslau Wrocław wersja niemiecka

Książka

Breslau Wrocław wersja niemiecka

 • Wydawnictwo: Parma Press
 • Rok wydania: 2016
 • ISBN: 9788377771327
 • Ilość stron: 96
 • Format: 17.0x16.5cm
 • Oprawa: Twarda
Wysyłka:
1-2 dni robocze + czas dostawy*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 27,00 PLN
Nasza cena 21,22 PLN
Oszczędzasz 21%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 27,00 PLN
Nasza cena 21,22 PLN
Oszczędzasz 21%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Na kartach historii miasto pojawiło się w roku 1000; wtedy w Gnieźnie ustanowiono nowe polskie biskupstwa, m.in. we Wrocławiu. Lokalną kulturę utkała zmienność: z wątkiem niemieckim, nitkami czeskimi, austriackimi, żydowskimi, zachodnioeuropejskimi. Osnową była piastowska przeszłość Śląska. Na przestrzeni lat, jakie minęły od wojennej zagłady Wrocławia powstało nowe miasto i wyrosły nowe pokolenia wrocławian. Ich największą wartością jest akceptacja i zachowywanie wielokulturowej historii miasta.
Wydanie w języku niemieckim.


Szczegóły

Tytuł: Breslau Wrocław wersja niemiecka

Autor: Kaczmarek Romuald

Wydawnictwo: Parma Press

ISBN: 9788377771327

Język oryginału: niemiecki

Tłumacz: Jan Scharmach

Języki: niemiecki

Rok wydania: 2016

Ilość stron: 96

Format: 17.0x16.5cm

Oprawa: Twarda

Waga: 0.305 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×
1 miejsce w kategorii Książki Edukacja Czytam.pl - Ranking Zaufanych Opinii 2015 - Ceneo.pl