Kleparz Przewodnik

Książka

Kleparz Przewodnik

  • Wydawnictwo: Vis-a-vis / Etiuda
  • Rok wydania: 2016
  • ISBN: 9788379981076
  • Ilość stron: 144
  • Format: 12.0x17.0cm
  • Oprawa: Miękka
Wysyłka:
Niedostępna
Powiadom o dostępności
Podaj swój e-mail a zostaniesz poinformowany jak tylko pozycja będzie dostępna.
×
Cena 23,01 PLN
Nasza cena 15,35 PLN
Oszczędzasz 33%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×
Cena 23,01 PLN
Nasza cena 15,35 PLN
Oszczędzasz 33%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Opis: Kleparz Przewodnik

Przewodnik na proponowanej trasie zwiedzania opisuje ponad 100 miejsc, z czego niemal 20 zniknęło bezpowrotnie z panoramy Kleparza. Intencją autorów pozycji było nie tylko przybliżenie historii dawnego miasta, ale też zwrócenie uwagi Czytelników na często niedoceniane walory architektury.
Zarówno turysta jak i rdzenny Krakus znajdą tu coś dla siebie. Kleparz posiada wszak wielki atut - zlokalizowany jest w ścisłym centrum miasta co czyni zeń idealny cel pieszych wycieczek i spacerów. Dla osób odwiedzających Kraków przewodnik stanowi doskonałe uzupełnienie i poszerzenie tradycyjnych tras turystycznych Starego Miasta i Kazimierza. Wielu przyjemnych doznań estetycznych a nierzadko też zaskoczeń Kleparz dostarczy też rodowitym Krakowianom w każdym wieku. Lektura przewodnika z pewnością zapewni wzbogacenie swej wiedzy o mało znane fakty wszystkim Czytelnikom zaś nieco starszym przypomni czasy młodości.
Autorzy i wydawca wyrażają nadzieję, że lektura tej publikacji pomoże Czytelnikom w odkrywaniu na nowo nieco zapomnianych i niedocenianych dziś miejsc oraz pokaże, że budynki, mijane w codziennym pośpiechu, kryją często w swych wnętrzach niejedno dzieło sztuki i pozostają do dziś niemymi świadkami wielu interesujących zdarzeń z jakże bogatej historii Kleparza oraz całego Krakowa. W tym nowym rozszerzonym wydaniu poznamy jeszcze więcej ciekawych historii związanych z tą niezwykłą częścią Krakowa


Szczegóły: Kleparz Przewodnik

Tytuł: Kleparz Przewodnik
Wydawnictwo: Vis-a-vis / Etiuda
ISBN: 9788379981076
Języki: polski
Rok wydania: 2016
Ilość stron: 144
Format: 12.0x17.0cm
Oprawa: Miękka
Waga: 0.18 kg


Recenzje: Kleparz Przewodnik

Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×