Klamki i dzwonki

Książka

Klamki i dzwonki

  • Wydawnictwo: Novae Res
  • Rok wydania: 2016
  • ISBN: 9788380831841
  • Ilość stron: 352
  • Format: 13.0x20.0cm
  • Oprawa: Miękka ze skrzydełkami
Wysyłka:
1-3 dni robocze + czas dostawy*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 34,00 PLN
Nasza cena 20,71 PLN
Oszczędzasz 39%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×
Cena 34,00 PLN
Nasza cena 20,71 PLN
Oszczędzasz 39%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Opis: Klamki i dzwonki - Knedler Magdalena

Eliza Ostaszewska, poetka utrzymująca się z pracy w bibliotece, właśnie wydała tomik swoich wierszy, a zaprzyjaźniony pub zorganizował jej wieczór autorski. Nie jest jej jednak dane nacieszyć się sukcesem, ponieważ już nazajutrz odbiera tajemniczy telefon ze szpitala. W jednej chwili dramatyczna przeszłość gwałtownie wkracza w jej życie i całkowicie je zmienia.

Co się wydarzy, gdy unikająca bliskich związków trzydziestolatka z dnia na dzień zostanie matką nastoletniej dziewczynki Jak artystka, kochająca literaturę i sztukę absolwentka kulturoznawstwa, poradzi sobie z prowadzeniem firmy Czy będzie potrafiła dokonać właściwych wyborów

Magdalena Knedler w nowym wydaniu mocno obyczajowym i miłosnym udowadnia nam, że o uczuciach można pisać z humorem, ale i na poważnie, już z pewnością nie ckliwie i bez tony cukru. I, co najważniejsze, historia nie straci swoich uzdrawiających właściwości. Bez wątpienia powieść ta sprawdzi się jako pigułka na chandrę i odskocznia od zgryzot i smutków.

Agnieszka Pohl, Obsesyjna Biblioteczka


Magdalena Knedler

Autorka powieści Pan Darcy nie żyje, Winda i Nic oprócz strachu. Za powieść Pan Darcy nie żyje otrzymała nominację w kategorii debiut do nagrody Emocje 2015, przyznawanej przez Radio Wrocław Kultura za najciekawsze lokalne wydarzenie kulturalne roku i nominację do nagrody WARTO 2016 przyznawanej przez wrocławską Gazetę Wyborczą. Recenzentka i redaktorka współpracująca z portalami kulturalno-informacyjnymi. Mieszka i pracuje we Wrocławiu.


Szczegóły: Klamki i dzwonki - Knedler Magdalena

Tytuł: Klamki i dzwonki
Autor: Knedler Magdalena
Wydawnictwo: Novae Res
ISBN: 9788380831841
Języki: polski
Rok wydania: 2016
Ilość stron: 352
Format: 13.0x20.0cm
Oprawa: Miękka ze skrzydełkami
Waga: 0.415 kg


Recenzje: Klamki i dzwonki - Knedler Magdalena

Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×


Podobne do: Klamki i dzwonki - Knedler Magdalena