Światłopodobny Kosmos ma Twoje imię

Książka

Światłopodobny
Kosmos ma Twoje imię

  • Wydawnictwo: Lumental
  • Rok wydania: 2016
  • ISBN: 9788394543303
  • Ilość stron: 170
  • Format: 14.7x20.9
  • Oprawa: Miękka
Wysyłka:
Niedostępna
Powiadom o dostępności
Podaj swój e-mail a zostaniesz poinformowany jak tylko pozycja będzie dostępna.
×
Cena 34,68 PLN
Nasza cena 25,92 PLN
Oszczędzasz 25%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×
Cena 34,68 PLN
Nasza cena 25,92 PLN
Oszczędzasz 25%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Opis: Światłopodobny - Pytel Piotr

W książce tej autor na podstawie własnych doświadczeń przebywania świadomością poza ciałem fizycznym (OOBE), opisuje rolę świadomości w funkcjonowaniu wszechświata, poruszając również temat całej jego kosmologii, oraz zmian zachodzących na Ziemi, prowadzących do przejścia jej w wyższy wymiar.
Reptilianie, Szaraki, inne istoty pozaziemskie Autor opisuje osobiste spotkania z przedstawicielami obcych ras oraz z energetycznymi istotami anielskimi i demonicznymi.
Książka niesie informacje pomagające budzić świadomość na różnych poziomach egzystencji oraz sposoby, jak rozwijać swoją percepcję zwaną pozazmysłową opartą na funkcjonowaniu energii pola serca. Zawiera również wiedzę dotyczącą bezpiecznych eksploracji światów astralnych i mentalnych oraz sposoby budzenia światła w ciałach subtelnych i zakotwiczania go w swojej przestrzeni. Ponadto w książce znajdują się metody, które pozwalają nawiązać kontakt na zasadach hiperkomunikacji z własnym wyższym ja, swoim źródłem oraz źródłem matrycy wszechwiedzy.
Autor wskazuję także, czym jest boska kreacja i jak korzystać z potężnej mocy swojej świadomości Zachęca do uruchomienia w sobie własnej, uśpionej mocy, mogącej posłużyć każdemu do realizacji jego celów materialnych oraz osobistych aspektów duchowych.
Jednocześnie autor przekazuje kompletną metodę uzdrawiania opartą o technikę Otwartych drzwi i okien z wykorzystaniem depolaryzacji punktu.
Książkę można traktować jako podręcznik lub przewodnik po światach astralnych, mentalnych oraz hiperprzestrzenni. Każdy zainteresowany różnie pojmowaną duchowością, ezoteryką, samoświadomością, samorozwojem i samostanowieniem; ponadto mechaniką kwantową w kontekście anatomii wszechświata, obcymi cywilizacjami, czy też zjawiskiem out of body experience i technikami przenoszenia świadomości w różne dymensyjnie wymiary, powinien po nią sięgnąć.


Szczegóły: Światłopodobny - Pytel Piotr

Tytuł: Światłopodobny
Podtytuł: Kosmos ma Twoje imię
Autor: Pytel Piotr
Wydawnictwo: Lumental
ISBN: 9788394543303
Języki: polski
Rok wydania: 2016
Ilość stron: 170
Format: 14.7x20.9
Oprawa: Miękka
Waga: 0.225 kg


Recenzje: Światłopodobny - Pytel Piotr

Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×