Spójrz na mnie

Książka

Spójrz na mnie

  • Wydawnictwo: Albatros
  • Rok wydania: 2016
  • ISBN: 9788379857685
  • Ilość stron: 512
  • Format: 14x20,5 cm
  • Oprawa: broszurowa
Wysyłka:
1-3 dni robocze + czas dostawy*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 36,90 PLN
Nasza cena 27,65 PLN
Oszczędzasz 25%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×
Cena 36,90 PLN
Nasza cena 27,65 PLN
Oszczędzasz 25%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Opis: Spójrz na mnie - Nicholas Sparks

Nowa powieść króla prozy obyczajowej, który tym razem umiejętnie myli tropy, a zakończenia nie domyśli się nawet wielbicielka powieści detektywistycznych!

Collin nie miał szczęśliwego dzieciństwa. Brak zainteresowania rodziców, dorastanie w szkołach wojskowych, potem problemy z agresją i zatargi z policją. Maria natomiast zawsze czuła wsparcie rodziny jako mała dziewczynka, a także później, podczas studiów prawniczych i na początku kariery zawodowej. Pewnie trudno byłoby znaleźć dwie bardziej różniące się historie. I dwa tak niepodobne do siebie charaktery.

A jednak przeciwieństwa najwyraźniej się przyciągają. Maria i Colin zostają parą. Wszystko świetnie się zapowiada, dopóki ona nie zaczyna otrzymywać dziwnych wiadomości od anonimowego prześladowcy.


Szczegóły: Spójrz na mnie - Nicholas Sparks

Tytuł: Spójrz na mnie
Autor: Nicholas Sparks
Wydawnictwo: Albatros
ISBN: 9788379857685
Rok wydania: 2016
Ilość stron: 512
Format: 14x20,5 cm
Oprawa: broszurowa


Recenzje: Spójrz na mnie - Nicholas Sparks

Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Co myślę o nowej powieści Nicholasa Sparksa – “Spójrz na mnie”? Znowu to samo. Piękny on, piękna ona, jakaś tragedia, on umiera albo ona, albo żyją długo i szczęśliwie. Do bólu. Do śmierci. Tym razem to Maria, potomek rodziny meksykańskiej, wykształcona adwokat i napakowany, ambitny Colin z trudnym charakterem. Jednak mimo różnicy charakterów zakochali się w sobie. Niestety ktoś grozi Marii a Colin spieszy z pomocą. Oczywiście nie będę streszczać fabuły to nie o to chodzi w recenzji. Chodzi o to, że… po prostu nic nie szkodzi że to wtórna powieść. To nie ma dla mnie znaczenia. Ja kocham Sparksa. Czasami go nienawidzę ale to szybko przepada. On tak bardzo trafia do mojego serca, pisze tak pięknie, odważnie, interesująco że jak go nie lubić? Absolutnie polecam jak zwykle. 2016-12-26 18:48:10

Kolejna książka, którą 'pochłonęłam' jednego dnia. Szybko się czyta. Wiadomo, wszystkie postacie są jak zwykle 'idealne', aczkolwiek uwielbiam czytać książki Sparksa.
Polecam :)
2018-03-07 19:31:59

Swoją przygodę ze Sparksem zaczęłam od ekranizacji jego książek. Obejrzałam wszystkie i bardzo polubiłam. Dopiero potem mnie naszło, aby zapoznać się z pierwowzorami. I tak do tej pory, przeczytałam dopiero kilka pozycji. Podobały mi się, ale jakoś szczególnie mnie nie wciągnęły. Gdy zabrałam się za książkę ,,Spójrz na mnie" nie oczekiwałam od niej zbyt wiele. I tu był mój błąd. Książka wzięła mnie z zaskoczenia i pochłonęła.

Myślałam, że książką ,,Spójrz na mnie" będzie o parze, która dopiero się poznaje i zaczyna ze sobą być. Jedno i drugie ma jakieś problemy, ale w końcu jakoś je pokonują i mogą być razem. No i z tym myśleniem nawet po części miałam rację. Nie spodziewałam się jednak, że pojawi się tutaj detektywistyczny wątek, który będzie tak dobrze skonstruowany. Na tyle dobrze, że nie potrafiłam się odkleić od czytania, a gdy już musiałam odłożyć książkę na bok to jak najszybciej chciałam do niej wrócić. Wciągnął mnie.

Książka Sparksa jest naprawdę dobrze napisana. Z łatwością się ją czyta, ale to nie powinno być zaskoczeniem. W końcu, książki pana Nicholasa możemy czytać już od kilkudziesięciu lat. Bohaterowie są dobrze opisani i możemy się o nich dużo dowiedzieć. Została nam przybliżona ich przeszłość, poznajemy ich charakter również z aktualnych wydarzeń. Ku mojemu zaskoczeniu, polubiłam tutaj wszystkich bohaterów, tych złych, jak i tych dobrych. Każdy z nich został na tyle dobrze opisany, że potrafiłam zrozumieć czemu się zachowują tak, a nie inaczej.

,,Spójrz na mnie" to historia o dwojgu ludzi, którzy poznają się, zakochują się w sobie, czyli nic zaskakującego, gdy spojrzymy, że autorem jest pan Sparks. Jednak, tym razem, postanowił mnie zaskoczyć i dodał wątek detektywistyczny, który opierał się na prześladowaniu prawniczki oraz próbie pochwycenia prześladowcy. To ten wątek sprawił, że wciągnęłam się w czytanie i szybko nie zapomnę o tej książce.
2018-10-03 11:55:39


Podobne do: Spójrz na mnie - Nicholas Sparks