Kredki trójkątne triplus-slim 12 kolorów w zestawie z flamastrami

Art. szkolne

Kredki trójkątne triplus-slim 12 kolorów w zestawie z flamastrami

Wysyłka:
1-3 dni robocze + czas dostawy*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 28,39 PLN
Nasza cena 17,48 PLN
Oszczędzasz 38%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 28,39 PLN
Nasza cena 17,48 PLN
Oszczędzasz 38%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Przeznaczone do pisania po prawie wszystkich powierzchniach: szkle, plastiku, drewnie, metalu, porcelanie, foliach rzutnikowychfoliopisy o grubości S i M idealne do opisywania płyt CD i DVDatrament z formułą DRY SAFE, dzięki czemu nie zasychają bez skuwki do 4 dni, wodoodporny, bezzapachowy i szybkoschnący atrament

kolor czarny odporny jest na blaknięciegrubość linii S-0,4 mm;F-0,6 mm;M-0,8-1,0mm;B-1-2,5 mm


Szczegóły

Tytuł: Kredki trójkątne triplus-slim 12 kolorów w zestawie z flamastrami

Wydawnictwo: STAEDTLER

Kod paskowy: 4007817011171

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×


Zobacz także:

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

  1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
  2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
  3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
  4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
  5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
  6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×
1 miejsce w kategorii Książki Edukacja Czytam.pl -  Ranking Zaufanych Opinii 2015 - Ceneo.pl