Infekcja: Exodus

Książka

Infekcja: Exodus

 • Wydawnictwo: Pascal
 • Rok wydania: 2016
 • ISBN: 9788376428444
 • Ilość stron: 448
 • Format: 20.0x13.0
 • Oprawa: Miękka
Wysyłka:
1-3 dni robocze + czas dostawy*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 39,90 PLN
Nasza cena 8,84 PLN
Oszczędzasz 77%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 39,90 PLN
Nasza cena 8,84 PLN
Oszczędzasz 77%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Autor w poprzedniej części pod tytułem "Infekcja: Genesis" obnażył stereotypowe myślenie współczesnego społeczeństwa. Tak, zombie może być każdy z nas. Czy jednak ktoś ze znanych nam bohaterów ocalał? Jaką szansę na przetrwanie ma rodzaj ludzki I kto stoi za rozpowszechnieniem śmiercionośnego wirusa? Na walczących o przeżycie czeka kolejna pułapka - prócz żądnych krwi stworów, poluje na nich ich wojsko, które otrzymało polecenie zlikwidować każdego. Bez wyjątku.

O autorze: Andrzej Wardziak urodzony w 1985 roku, z wykształcenia tłumacz języka angielskiego, obecnie pracownik wielkiej korporacji, w wolnych chwilach uprawia wspinaczkę sportową. Autor Infekcji oraz Siódmej duszy, w przygotowaniu jest jego następna powieść Infekcja: Exodus, a w planach niezliczona ilość kolejnych.


Szczegóły

Tytuł: Infekcja: Exodus

Autor: Wardziak Andrzej

Wydawnictwo: Pascal

ISBN: 9788376428444

Języki: polski

Rok wydania: 2016

Ilość stron: 448

Format: 20.0x13.0

Oprawa: Miękka

Waga: 0.336 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Nigdy nie możemy być przygotowani na to, co może stać się z naszym światem. Nie musi być to wcale kataklizm nadchodzący z kosmosu, może to być coś, co zaszyje się między nami jak pluskwy. Tak, dobrze myślicie, zombie nadchodzą, a świeżego mięsa nie brakuje.Jedyne chyba czego mi zabrakło to trochę więcej makabry. Ja zawsze jestem spragniona świeżej krwi i walających się pod nogami flaków, tutaj natomiast wchodzimy w trochę inne rejony. Staramy się odnaleźć odpowiedzi na pytania nurtujące nas już od pierwszych stron pierwszego tomu. Nie zapominajcie też o tym, że ta historia to przedstawienie tak naprawdę kilku dni akcji, a więc dość szczegółowo jest wszystko ukazane. Jedni to lubią inni nie, ale nie martwcie się, żwawej akcji na pewno tu nie zabraknie. Z niecierpliwością czekam na kolejny tom i osobiście wersję zombie Andrzeja Wardziaka polecam. 2016-09-13 19:00:13

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×
1 miejsce w kategorii Książki Edukacja Czytam.pl - Ranking Zaufanych Opinii 2015 - Ceneo.pl