Aqua - Piankowe malowanki w kąpieli

Zabawka

Aqua - Piankowe malowanki w kąpieli

  • Producent: SES NL
  • EAN: 8710341130619
  • Format: 30x20x4 cm
  • Oprawa: pudełko
Wysyłka:
Niedostępna

Powiadom o dostępności

Podaj swój e-mail a zostaniesz poinformowany jak tylko pozycja będzie dostępna.
×
Cena 40,01 PLN
Nasza cena 29,90 PLN
Oszczędzasz 25%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 40,01 PLN
Nasza cena 29,90 PLN
Oszczędzasz 25%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Zestaw do zabawy w kolorowanie w kąpieli. Leciutka, piankowa kolorowanka unosi się na wodzie. Poszczególne elementy z obrazkami można wyjmować i wkładać z powrotem jak puzzle. Dołączone kredki mają śliczne, żywe kolory i bardzo łatwo się nimi rysuje - a następnie zmywa z piankowej kolorowanki by zabawa w kolorowanie mogła towarzyszyć każdej kąpieli dziecka. Zestaw zawiera: - dwie piankowe kolorowanki - 4 kredki do malowania w kąpieli: żółtą, czerwoną, niebieską i zielon


Szczegóły

Nazwa: Aqua - Piankowe malowanki w kąpieli

Producent: SES NL

Kod paskowy: 8710341130619

Format: 30x20x4 cm

Oprawa: pudełko

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×


Zobacz także:

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

  1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
  2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
  3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
  4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
  5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
  6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×