Kuchnia Mini Electronic

Kuchnia Mini Electronic

  • Producent: Molto
  • EAN: 8410963131536
  • Format: 81x55x26 cm
  • Oprawa: pudełko
Wysyłka:
Niedostępna

Powiadom o dostępności

Podaj swój e-mail a zostaniesz poinformowany jak tylko pozycja będzie dostępna.
×
Cena 265,50 PLN
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 265,50 PLN
Nasza cena 0 PLN
Oszczędzasz 33%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×


Kuchnia Mini 12 el. Ekskluzywny i niepowtarzalny kącik kuchenny w zestawie z bogatymi akcesoriami to spełnienie marzeń każdego małego kucharza. Kuchnia posiada piekarnik, pralkę, zlewozmywak z kranem, płytę grzewczą z pokrętłami oraz okap z dwoma lampkami, które dają prawdziwe światło. Z boku kuchni znajduję się rozkładana deska do prasowania, a nad nią oświetlenie halogenowe. Kuchnia posiada również dwie półki na artykuły spożywcze i inne akcesoria. W zestawie z kuchnią 12 akcesoriów.

Wymiary produktu: D80 x S28 x W82 cmSzczegóły

Nazwa: Kuchnia Mini Electronic

Producent: Molto

Kod paskowy: 8410963131536

Format: 81x55x26 cm

Oprawa: pudełko

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

  1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
  2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
  3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
  4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
  5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
  6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×