Szpiedzy

Książka

Szpiedzy

 • Wydawnictwo: Novae Res
 • Rok wydania: 2016
 • ISBN: 9788380832299
 • Ilość stron: 320
 • Format: 13.3x21.0
 • Oprawa: Miękka
Wysyłka:
1-3 dni robocze + czas dostawy*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 33,00 PLN
Nasza cena 20,11 PLN
Oszczędzasz 39%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 33,00 PLN
Nasza cena 20,11 PLN
Oszczędzasz 39%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Polska po 1989 roku. Następuje czas transformacji ustrojowej i gospodarczej. Społeczeństwo odnajduje się w nowej sytuacji, każdy szuka dla siebie miejsca w wolnorynkowej i demokratycznej rzeczywistości kapitalizmu. W kraju toczy się wielka gra, w której uczestniczą Niemcy i Rosja. Gra, której antagonizmy sięgają nie tylko czasów zimnej wojny, ale są wynikiem wielowiekowej rywalizacji germańsko-słowiańskiej.

Agenci polscy, niemieccy i rosyjscy uwikłani są w międzynarodową i lokalną politykę. I jak to w świecie agentów bywa towarzyszą im nieprzerwanie osobiste porachunki, miłość, seks i wielkie pieniądze.


Szczegóły

Tytuł: Szpiedzy

Autor: Kubik Tomasz

Wydawnictwo: Novae Res

ISBN: 9788380832299

Języki: polski

Rok wydania: 2016

Ilość stron: 320

Format: 13.3x21.0

Oprawa: Miękka

Waga: 0.37 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Inne pozycje tego autora: Kubik Tomasz (1)

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×
1 miejsce w kategorii Książki Edukacja Czytam.pl - Ranking Zaufanych Opinii 2015 - Ceneo.pl