Insight Droga do mentalnej dojrzałości

Książka

Insight Droga do mentalnej dojrzałości

 • Wydawnictwo: Helion
 • Rok wydania: 2016
 • ISBN: 9788324698257
 • Ilość stron: 704
 • Format: 17.0x24.5cm
 • Oprawa: Twarda
Wysyłka:
1-2 dni robocze + czas dostawy*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 69,00 PLN
Nasza cena 45,38 PLN
Oszczędzasz 34%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 69,00 PLN
Nasza cena 45,38 PLN
Oszczędzasz 34%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Mentalna dojrzałość to stan głębokiej równowagi psychicznej, zdrowego samowsparcia i wolności od autodestrukcyjnych nawyków naszego umysłu. To samoświadomość prowadząca do zrozumienia swojej natury, a także odwaga do życia w zgodzie ze sobą. To również otwartość na swój świat wewnętrzny i gotowość do spojrzenia w najgłębsze zakamarki własnej psychiki.

Droga do stanu mentalnej dojrzałości jest fascynującą podróżą do wnętrza siebie. Podróżą, której celem jest wgląd, samopoznanie i samodzielne rozwiązanie własnych mentalnych łamigłówek. Co Cię czeka na końcu tej drogi Życie pełnią życia, według Twojego własnego przepisu.

Insight to metoda, dzięki której przejdziesz przez ten proces samodzielnie, krok po kroku. Swoją przygodę zaczniesz od uspokajania chaotycznego umysłu i wglądu w swój świat wewnętrzny. Następnie nauczysz się wsłuchiwać w głos intuicji, tak aby móc odnajdywać w sobie odpowiedzi na najważniejsze pytania. Zdobędziesz też umiejętność nawiązywania dialogu z różnymi częściami własnej osobowości i poznasz cały zestaw praktycznych narzędzi do systematycznej pracy nad sobą.
Chcesz zajrzeć do środka Zapnij pasy. Zaczynamy.
Dodatkiem do książki jest darmowa aplikacja mobilna In:sight, która powstała w celu ułatwienia korzystania z metod poznanych w książce.


Szczegóły

Tytuł: Insight Droga do mentalnej dojrzałości

Autor: Pasterski Michał

Wydawnictwo: Helion

ISBN: 9788324698257

Języki: polski

Rok wydania: 2016

Ilość stron: 704

Format: 17.0x24.5cm

Oprawa: Twarda

Waga: 1.12 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Zmienia założenia, które wynosimy już z podstaw kształcenia. Popełnianie błędów nie jest złe, bo to najlepsza praktyka i droga do rozwoju. Na wiele pytań nie ma jednoznacznych odpowiedzi. Wartościowanie naszych poczynań nie powinno być ich celem, a poznawanie świata i samych siebie. Warto przeczytać i stosować w życiu. 2016-09-22 08:55:50

Z tą pozycją ułożyłam myśli, przestałam działać chaotycznie. Wydaje mi się, że jestem bardziej zrównoważona, mniej pobudzona emocjonalnie, zaprogramowana na pozytywne odczucia, ale nie na samo-zachwyt, a racjonalność z patrzeniem przed siebie, nie na porażki. 2016-09-24 13:12:47

Inne pozycje tego autora: Pasterski Michał (1)

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×
1 miejsce w kategorii Książki Edukacja Czytam.pl - Ranking Zaufanych Opinii 2015 - Ceneo.pl