Pokaż swój styl Jak się wyróżnić, przyciągnąć obserwujących i zbudować markę na Instagramie

Książka

Pokaż swój styl
Jak się wyróżnić, przyciągnąć obserwujących i zbudować markę na Instagramie

 • Wydawnictwo: Znak
 • Rok wydania: 2016
 • ISBN: 9788324037711
 • Ilość stron: 208
 • Format: 20.9x20.6
 • Oprawa: Twarda
Wysyłka:
Niedostępna

Powiadom o dostępności

Podaj swój e-mail a zostaniesz poinformowany jak tylko pozycja będzie dostępna.
×
Cena 49,90 PLN
Nasza cena 35,92 PLN
Oszczędzasz 28%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 49,90 PLN
Nasza cena 35,92 PLN
Oszczędzasz 28%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Chcesz się dowiedzieć, jak wyróżnić swoje zdjęcia wśród milionów selfie wrzucanych codziennie na Instagram? Jak je edytować i tagować? Jak zdobyć aktywnych obserwatorów i współpracować z reklamodawcami? Jak zbudować na Instagramie własną markę i zostać influencerką? O tym wszystkim opowie ci Aimee Song, autorka bloga Song of Style. Jest jedną z najbardziej znanych blogerek świata, uznaną przez The Business of Fashion za osobę kształtującą światowy rynek mody. Znalazła się na liście 30 największych biznesowych talentów przed trzydziestką magazynu Forbes. Na pokazach mody zasiada w pierwszych rzędach. Od lat współpracuje ze znanymi markami. Jej bloga odwiedza miesięcznie ponad 4 miliony osób, a konto na Instagramie codziennie śledzi prawie 4 miliony obserwatorów. Instagram Aimee jest doskonały i uczynił z niej gwiazdę. Teraz Aimee idzie o krok dalej i w jednej książce zdradza wszystkie sekrety swojego sukcesu Garance Doré, autorka bestsellera Love, Style, Life

Szczegóły

Tytuł: Pokaż swój styl

Podtytuł: Jak się wyróżnić, przyciągnąć obserwujących i zbudować markę na Instagramie

Autor: Song Aimee

Wydawnictwo: Znak

ISBN: 9788324037711

Język oryginału: angielski

Języki: polski

Rok wydania: 2016

Ilość stron: 208

Format: 20.9x20.6

Oprawa: Twarda

Waga: 0.706 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×