Niemiecki dla leniwych Zobacz. Zrozum. Zapamiętaj. Nowatorska metoda wizualnej nauki niemieckiego

,

Książka

Niemiecki dla leniwych
Zobacz. Zrozum. Zapamiętaj. Nowatorska metoda wizualnej nauki niemieckiego

,

 • Wydawnictwo: Poltext
 • Rok wydania: 2016
 • ISBN: 9788375616118
 • Ilość stron: 300
 • Format: 21.0x19.0cm
 • Oprawa: Miękka
Wysyłka:
Dzisiaj*Zamówienie złożone do godz. 15.00 (nie dotyczy przedpłat zaksięgowanych po godz. 15.00). Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu.
Cena 44,91 PLN
Nasza cena 28,49 PLN
Oszczędzasz 36%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 44,91 PLN
Nasza cena 28,49 PLN
Oszczędzasz 36%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Większość z nas jest wzrokowcami. Czyli zapamiętuje lepiej coś, co widzi. Tylko jak zobaczyć język obcy Otwieramy podręcznik do nie-mieckiego i widzimy tysiące czarnych liter na białym tle. Oczywiście potrafimy je przeczytać, czyli złożyć w słowa, w zdania, a może i zro-zumieć. Jednak przetwarzanie takich informacji to dla mózgu spory wysiłek i stosunkowo duży nakład czasu. Zdecydowanie łatwiej byłoby zobaczyć kolorowe schematy i już na pierwszy rzut oka widzieć i ro-zumieć, o co chodzi.
Ta książka do szybkiej nauki niemieckiego przy użyciu nowatorskiej wizualnej metody jest napisana w pewnym sensie dla leniwych. Kim jest ktoś leniwy To ktoś, kto nie robi nic, albo robi to co musi moż-liwie małym nakładem wysiłku. Jeśli dotyczy cię to pierwsze, odłóż tę książkę, bo na nic ci się nie przyda. Jeśli jednak chcesz opanować język niemiecki możliwie małym nakładem wysiłku skorzystaj z niej, bo na pewno opanujesz język niemiecki szybciej i łatwiej, bez konieczności czytania setek stron wypełnionych drobnym drukiem, zawierających setki reguł i wyjątków od tych reguł.
Agnieszka Drummer jest autorką bestsellerowych książek do nauki języka niemieckiego. To jej pierwsza książka napisana wraz z córką Moniką, wychowaną w Niemczech, oczywiście dwujęzycznie.


Szczegóły

Tytuł: Niemiecki dla leniwych

Podtytuł: Zobacz. Zrozum. Zapamiętaj. Nowatorska metoda wizualnej nauki niemieckiego

Autor: Drummer Agnieszka, Drummer Monika

Wydawnictwo: Poltext

ISBN: 9788375616118

Języki: polski, niemiecki

Rok wydania: 2016

Ilość stron: 300

Format: 21.0x19.0cm

Oprawa: Miękka

Waga: 0.745 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Inne pozycje tego autora: Drummer Agnieszka, Drummer Monika (1)

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×
1 miejsce w kategorii Książki Edukacja Czytam.pl - Ranking Zaufanych Opinii 2015 - Ceneo.pl