Smoby Chef Fabryka czekolady

Zabawka

Smoby Chef Fabryka czekolady

  • Producent: Smoby
  • EAN: 3032163121022
  • Format: 45x30x14
  • Oprawa: pudełko
Wysyłka:
2-3 dni + czas dostawy*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 176,92 PLN
Nasza cena 100,37 PLN
Oszczędzasz 43%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 176,92 PLN
Nasza cena 100,37 PLN
Oszczędzasz 43%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Smoby Chef to po prostu pyszna zabawa! W asortymencie występują zestawy do sporządzania wyjątkowych smakołyków, uwielbianych przez wszystkie dzieci. To także doskonały pomysł na spędzenie wolnego czasu dorosłych z dziećmi. Zachęci dzieci do zabawy w małych cukierników, pokaże, jak przygotować bajeczną ucztę.

Zestaw Fabryka czekolady to zabawa z czekoladą w roli głównej. Zestaw umożliwia własnoręczne wykonanie czekoladowych figurek, które można umocować na patyczkach, aby rozkoszować się czekoladowymi lizakami!

Zawartość zestawu: zestaw z ekspozytorem, 2 miseczki do topienia czekolady w płaszczu wodnym, obrotowa forma na 6 kształtów czekoladek, zestaw patyczków do lizaków, miseczki na 4 posypki, szpryca z 3 różnymi końcówkami, obrazkowe przepisy kulinarne.


Szczegóły

Nazwa: Smoby Chef Fabryka czekolady

Producent: Smoby

Kod paskowy: 3032163121022

Format: 45x30x14

Oprawa: pudełko

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

  1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
  2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
  3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
  4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
  5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
  6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×