BARBIE Dodatki do ubranek

Zabawka

BARBIE Dodatki do ubranek

  • Producent: Mattel
  • EAN: 887961207811
Wysyłka:
Niedostępna

Powiadom o dostępności

Podaj swój e-mail a zostaniesz poinformowany jak tylko pozycja będzie dostępna.
×
Cena 14,07 PLN
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 14,07 PLN
Nasza cena 0 PLN
Oszczędzasz 0
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Asortyment modnych dodatków dla Barbie®.
Jeden zestaw obejmuje dwie pary butów (jedną na wysokim, drugą na płaskim obcasie), jedną torebkę i trzy dodatkowe elementy jak naszyjnik, bransoletka i opaska na włosy lub okulary przeciwsłoneczne; lalka nie znajduje się w zestawie. Akcesoria pasują do większości lalek Barbie®. Płaskie buty pasują jedynie na lalki ze zginającymi się kostkami lub płaskimi stopami. Zestawy sprzedawane oddzielnie w zależności od dostępności.


od 3 lat

Szczegóły

Nazwa: BARBIE Dodatki do ubranek

Producent: Mattel

Kod paskowy: 887961207811

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Klienci, którzy kupili oglądany produkt kupili także:

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

  1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
  2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
  3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
  4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
  5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
  6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×