Fryzjerstwo męskie DVD SUZI

Książka

Fryzjerstwo męskie DVD SUZI

 • Wydawnictwo: Suzi
 • Rok wydania: 2016
 • ISBN: 5902490403888
 • Format: 13,5x18 cm
 • Oprawa: plastikowa
Wysyłka:
Dzisiaj*Zamówienie złożone do godz. 15.00 (nie dotyczy przedpłat zaksięgowanych po godz. 15.00). Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu.
Cena 57,80 PLN
Nasza cena 41,30 PLN
Oszczędzasz 28%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 57,80 PLN
Nasza cena 41,30 PLN
Oszczędzasz 28%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

POKAZUJE WSZYSTKIE TECHNIKI PRACY - 33 fryzury krok-po-kroku
POKAZUJE PRACĘ Z KLIENTEM SALONU
techniki wykonywania fryzur męskich podziały do zabiegów, strzyżenie włosów i brody, wygalanie włosów na karku i wzorków, rozjaśnianie, farbowanie, ondulacja, modelowanie, stylizacja opisy pracy z fryzurami czytają lektor i native speaker
Idealne do ćwiczeń praktycznych, pracy z główkami, w salonie, w szkole i w domu; praca instruktorów, których możesz spokojnie i wielokrotnie obserwować pozwoli nauczyć się wykonywania 33 męskich fryzur i da najlepszą bazę dla twojej pracy


Szczegóły

Tytuł: Fryzjerstwo męskie DVD SUZI

Autor: praca zbiorowa

Wydawnictwo: Suzi

ISBN: 5902490403888

Rok wydania: 2016

Format: 13,5x18 cm

Oprawa: plastikowa

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×
1 miejsce w kategorii Książki Edukacja Czytam.pl - Ranking Zaufanych Opinii 2015 - Ceneo.pl