Zarządzanie szkoleniami. Jak skutecznie realizować politykę szkoleniową w firmie

Książka

Zarządzanie szkoleniami. Jak skutecznie realizować politykę szkoleniową w firmie

  • Wydawnictwo: Wolters Kluwer
  • Rok wydania: 2016
  • ISBN: 9788380928114
  • Ilość stron: 188
  • Oprawa: miękka
Wysyłka:
Dzisiaj*Zamówienie złożone do godz. 15.00 (nie dotyczy przedpłat zaksięgowanych po godz. 15.00). Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu.
Cena 69,00 PLN
Nasza cena 53,13 PLN
Oszczędzasz 23%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×
Cena 69,00 PLN
Nasza cena 53,13 PLN
Oszczędzasz 23%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Opis: Zarządzanie szkoleniami. Jak skutecznie realizować politykę szkoleniową w firmie - Paweł Kopijer

Praktyczny przewodnik "krok po kroku" po planowaniu i realizacji projektów szkoleniowych, zawierający narzędzia i komentarz wdrożeniowy.

Polityka szkoleniowa wielu organizacji nadal jest nastawiona na sprawną realizację szkoleń, tymczasem chodzi o to, by była efektywnym narzędziem biznesowym pozwalającym firmie rentownie inwestować w coraz istotniejszy element przewagi konkurencyjnej, jakim są ludzie. Kierunek transformacji zarządzania szkoleniami jest więc oczywisty - maksymalna procesowość oraz ścisłe nastawienie na biznes. Niniejsza publikacja prezentuje właśnie takie podejście do szkoleń. Jej główne założenia są następujące:

- szkolenia mają przynosić organizacji konkretne korzyści biznesowe, gdyż są inwestycją, nie kosztem,

- uczestnicy szkoleń i ich bezpośredni przełożeni muszą rozumieć wagę efektywnego partnerstwa ze szkoleniowcami i wspierać cały proces,

- w szkoleniu kluczowe jest nie zyskanie kompetencji, tylko ich wykorzystanie na stanowisku pracy,

- ocena efektywności każdego projektu szkoleniowego jest konieczna,

- szkolenie powinno być rentowne, tak jak wszystkie inne inwestycje.Takie podejście do zarządzania szkoleniami może wydawać się trudne w realizacji, dlatego układ tej publikacji został tak pomyślany, aby maksymalnie wesprzeć narzędziowo profesjonalistę w zaplanowaniu wszystkich kluczowych procesów polityki szkoleniowej. Zebrana tu wiedza oraz zaprezentowane przykłady pozwolą zarówno na stworzenie od podstaw profesjonalnego systemu szkoleniowego, jak i na kompleksowy audyt oraz usprawnianie już funkcjonujących systemów.

Publikacja zawiera szczegółowy opis kompletnej procedury realizacji projektu szkoleniowego (opartej na nowatorskim modelu SEB® - Standard of Education in Business) wraz z narzędziami i przykładami ilustrującymi ich zastosowanie. Składają się na nią także liczne tabele, schematy, formularze, listy kontrolne i zestawienia.

Adresaci:

Ponieważ cel publikacji stanowi dostarczenie całościowej i użytecznej "instrukcji z narzędziami", jest ona przeznaczona dla praktyków zajmujących się zarządzaniem ludźmi, w szczególności dla specjalistów w dziedzinie szkoleń oraz zarządzania rozwojem pracowniczym. Może też być przydatna dla studentów zarządzania zasobami ludzkimi i kierunków pokrewnych.


Szczegóły: Zarządzanie szkoleniami. Jak skutecznie realizować politykę szkoleniową w firmie - Paweł Kopijer

Tytuł: Zarządzanie szkoleniami. Jak skutecznie realizować politykę szkoleniową w firmie
Autor: Paweł Kopijer
Wydawnictwo: Wolters Kluwer
ISBN: 9788380928114
Rok wydania: 2016
Ilość stron: 188
Oprawa: miękka


Recenzje: Zarządzanie szkoleniami. Jak skutecznie realizować politykę szkoleniową w firmie - Paweł Kopijer

Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×