Judasz(Audiobook) czyta: Krzysztof Gosztyła

AUDIOBOOK

Judasz(Audiobook)
czyta: Krzysztof Gosztyła

 • Wydawnictwo: Święty Wojciech
 • Rok wydania: 2016
 • ISBN: 9788380650435
 • Format: 14.5x19.5cm
 • Oprawa: Pudełko CD
Wysyłka:
Pojutrze (poniedziałek 2018-01-22)*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 35,01 PLN
Nasza cena 21,83 PLN
Oszczędzasz 37%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 35,01 PLN
Nasza cena 21,83 PLN
Oszczędzasz 37%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Tosca Lee, wielokrotnie nagradzana pisarka, autorka licznych bestsellerów, zagląda do serca i umysłu Judasza człowieka, którego imię stało się synonimem zdrajcy. Pyta, co skłoniło go do wydania Jezusa. I pozwala nam spojrzeć na czyn Judasza w świetle jego oczekiwań oraz w kontekście świata i kultury, w jakich przyszło mu żyć. Pozwala odczuć ówczesne wołanie całego narodu o wolność, o zbawienie, o prawdziwego Mesjasza. I obawy tego narodu, bo przecież tylu mesjaszów już zawiodło ich nadzieje. Judasz to powieść wizjonerska, a zarazem historycznie dokładna, aż po najdrobniejsze szczegóły. Mistrzowska narracja, która wyszła spod pióra jednej z najbardziej utalentowanych pisarek naszych czasów. czyta: Krzysztof Gosztyła

Szczegóły

Tytuł: Judasz(Audiobook)

Podtytuł: czyta: Krzysztof Gosztyła

Autor: Lee Tosca

Wydawnictwo: Święty Wojciech

ISBN: 9788380650435

Języki: polski

Rok wydania: 2016

Format: 14.5x19.5cm

Oprawa: Pudełko CD

Waga: 0.186 kg

Czas trwania: 11:02:00

Typ głównego nośnika: ACM

Ilość nośników: 1

Opis nośników:

1. (CD-MP3)

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×


Zobacz także:

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×
1 miejsce w kategorii Książki Edukacja Czytam.pl - Ranking Zaufanych Opinii 2015 - Ceneo.pl