Ukryte terapie. Czego ci lekarz nie powie. Cz.2

Książka

Ukryte terapie. Czego ci lekarz nie powie. Cz.2

  • Wydawnictwo: Egida
  • Rok wydania: 2016
  • ISBN: 9788394513030
  • Ilość stron: 456
  • Format: 15.0x21.0
  • Oprawa: broszurowa
Wysyłka:
1-2 dni robocze + czas dostawy*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 71,30 PLN
Nasza cena 64,79 PLN
Oszczędzasz 9%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×
Cena 71,30 PLN
Nasza cena 64,79 PLN
Oszczędzasz 9%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Opis: Ukryte terapie. Czego ci lekarz nie powie. Cz.2 - Jerzy Zięba

Ze względu na ciągle szerzącą się dezinformacje odnośnie tłuszczów zwierzęcych i choroby wieńcowej serca, w drugiej części "Ukrytych terapii" wyjaśniam to znacznie dokładniej, wyjawiając kłamstwa jakie temu zagadnieniu towarzyszą od dziesiątek lat.

Okłamywanie społeczeństwa jak również lekarzy w sprawie cholesterolu wydaje się nie mieć granic. Temat ten został potraktowany również znacznie szerzej szczególnie, że przemysł farmaceutyczny w sposób perfekcyjny oszukał lekarzy w sprawach cholesterolu. Lekarze zupełnie nieświadomie dopuszczają się absolutnie skandalicznych praktyk dotyczących jego obniżania. Książka opisuje w jaki sposób oszukano lekarzy jak i pacjentów.

Największym problemem jaki przebijał się bezustannie w komentarzach czy rozmowach bezpośrednich były oczywiście choroby nowotworowe. W tych wszystkich opisach wstrząsające było jedno: przerażający brak skuteczności medycyny akademickiej w leczeniu tej choroby. Lekarze i pacjenci znajdą w książce szczegółowe opisy metod czy substancji, dzięki którym człowieka chorego na nowotwór można leczyć znacznie bardziej efektywnie, bezpieczniej i taniej. Opisywane substancje czy też metody leczenia choroby nowotworowej, co skrzętnie ukrywane przed pacjentami, jak i środowiskiem medycznym.

W rozdziale o szczepionkach ujawnione są fakty, o których opinii publicznej się nie zawiadamia. Fakty te, bezsprzecznie wskazują na to, że lekarze jak i rodzice dzieci zostali perfidnie oszukani.

Książka również opisuje skandaliczne, a jednocześnie nie ujawniane społeczeństwu fakty dotyczące systemu zdrowia, które znajdują się na granicy przestępstwa kryminalnego. Książka pokazuje także sposób rozwiązania wielu problemów dotyczących leczenia pacjentów przewlekle chorych.


Szczegóły: Ukryte terapie. Czego ci lekarz nie powie. Cz.2 - Jerzy Zięba

Tytuł: Ukryte terapie. Czego ci lekarz nie powie. Cz.2
Autor: Jerzy Zięba
Wydawnictwo: Egida
ISBN: 9788394513030
Rok wydania: 2016
Ilość stron: 456
Format: 15.0x21.0
Oprawa: broszurowa
Waga: 0.556 kg


Recenzje: Ukryte terapie. Czego ci lekarz nie powie. Cz.2 - Jerzy Zięba

Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×


Podobne do: Ukryte terapie. Czego ci lekarz nie powie. Cz.2 - Jerzy Zięba