Tajniacy. Obrazki Wiek: 10+

Gra

Tajniacy. Obrazki
Wiek: 10+

  • Producent: Rebel
  • EAN: 5902650610378
  • Format: 16.0x22.8
  • Oprawa: Pudełko kartonowe
Wysyłka:
Dzisiaj*Zamówienie złożone do godz. 15.00 (nie dotyczy przedpłat zaksięgowanych po godz. 15.00). Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu.
Cena 64,94 PLN
Nasza cena 48,02 PLN
Oszczędzasz 26%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 64,94 PLN
Nasza cena 48,02 PLN
Oszczędzasz 26%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Doskonała, zespołowa gra dedukcyjna! Cóż to za dziwaczne symbole na mapie To zakodowane oznaczenia miejsc, w których Tajniacy muszą nawiązać kontakt z agentami ze swojej organizacji! Dwóch Szefów przeciwnych drużyn zna tożsamość osób przebywających w danej lokalizacji. Szefowie przekazują swoim Tajniakom zakodowane wiadomości dotyczące miejsc tajnych spotkań. Tajniacy muszą wykazać się inteligencją. Błąd w odczytaniu wiadomości może prowadzić do niezbyt przyjemnego spotkania z agentem z przeciwnej drużyny albo - co gorsza - z zabójcą! Obydwie drużyny próbują skontaktować się z wszystkimi swoimi agentami, ale tylko jedna z nich może zwyciężyć. Hasła są wieloznaczne, skojarzenia również owocuje to rozgrywką pełną śmiechu i emocji. Szefowie Wywiadów mogą co prawda komunikować się ze swoja drużyną, używając tylko jednego skojarzenia na turę, ale drużyna może dyskutować do woli, wspólnie decydując, które hasła pokaże swojemu Szefowi. Szef Wywiadu nie może się niczym zdradzić i przez cały czas musi zachować kamienną twarz, co nie jest takie łatwe! Zwłaszcza gdy po pierwszych prawidłowych domysłach, drużyna zaczyna zbaczać na niebezpieczne wody... Jeśli wiecie, jak grać w Tajniaków , to możecie od razu usiąść do rozgrywki w Tajniaków: Obrazki. Musicie wiedzieć tylko o 2 rzeczach: Na karcie klucza znajduje się siatka 5 × 4, a nie 5 × 5. Tak, można użyć słowa dziobak , aby dać wskazówkę do obrazka, na którym jest dziobak. Nowy wariant rozgrywki Zabójcze zakończenie Ten wariant przypomina grę w ósemkę rodzaj bilardu. Aby wygrać, Twoja drużyna musi nawiązać kontakt ze wszystkimi swoimi agentami i z zabójcą.

Zawartość pudełka:

- 14 kart agentów w 2 kolorach,

- 1 karta Podwójnego Agenta,

- 4 karty osób postronnych,

- 1 karta Zabójcy,

- 60 kart kluczy,

- instrukcja,

- 1 podstawka na kartę,

- 140 kart z 280 obrazkami.

Liczba graczy: 2 - 8

Wiek: 10+ 

Czas rozgrywki: około 15 minut


Szczegóły

Nazwa: Tajniacy. Obrazki Wiek: 10+

Producent: Rebel

Kod paskowy: 5902650610378

Języki: polski

Format: 16.0x22.8

Oprawa: Pudełko kartonowe

Waga: 0.618 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Zobacz także:

Produkt Cena W koszyku
Rebel Tajniacy: Nowi agenci
Tajniacy: Nowi agenci
Tajniacy: Nowi agenci
(mini dodatek)
3,62 PLN
Dodaj
OK
Rebel Tajniacy: Sami Nieswoi
Tajniacy: Sami Nieswoi
Tajniacy: Sami Nieswoi
(mini dodatek)
3,62 PLN
Dodaj
OK
106839 Tajniacy: Bez Cenzury (106839)
Tajniacy: Bez Cenzury (106839)
Tajniacy: Bez Cenzury (106839)
Wiek: 18+
47,08 PLN
Dodaj
OK
99136 Tajniacy (99136)
Tajniacy (99136)
Tajniacy (99136)
Wiek: 14+
47,08 PLN
Dodaj
OK
Rebel Tajniacy Duet
Tajniacy Duet
Tajniacy Duet
Wiek: 14+
50,45 PLN
Dodaj
OK

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

  1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
  2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
  3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
  4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
  5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
  6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×