Perfekcyjne maniery

Książka

Perfekcyjne maniery

 • Wydawnictwo: Pascal
 • Rok wydania: 2016
 • ISBN: 9788376428048
 • Ilość stron: 256
 • Format: 17.2x24.6
 • Oprawa: Twarda
Wysyłka:
do 3 dni + czas dostawy*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 49,90 PLN
Nasza cena 25,15 PLN
Oszczędzasz 49%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 49,90 PLN
Nasza cena 25,15 PLN
Oszczędzasz 49%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Kto pierwszy powinien podać rękę na powitanie Jak zachować się na spotkaniu biznesowym Co można na własny temat udostępniać w internecie W jaki sposób wybrnąć z popełnionych gaf Jak wychować małą damę i młodego dżentelmana Profesjonalne rady Małgorzaty Rozenek pomogą ci w okiełznaniu zawiłych zasad, nakazów i reguł rządzącymi konwenansami. Savoir-vivre to trudna sztuka. Dzięki temu poradnikowi, już nigdy nie popełnić faux pas.

Szczegóły

Tytuł: Perfekcyjne maniery

Autor: Rozenek-Majdan Małgorzata

Wydawnictwo: Pascal

ISBN: 9788376428048

Języki: polski

Rok wydania: 2016

Ilość stron: 256

Format: 17.2x24.6

Oprawa: Twarda

Waga: 0.845 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×


Zobacz także:

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×