Powiedz to

Promocja

Powiedz to

 • Wydawnictwo: Hasbro
 • Rok wydania: 2017
 • Format: 26.0x26.0cm
 • Oprawa: Pudełko kartonowe
Wysyłka:
Pojutrze (poniedziałek 2017-12-18)*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Promocja:

Zabawki polecane w TV

Cena 130,29 PLN
Nasza cena 89,35 PLN
Oszczędzasz 31%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 130,29 PLN
Nasza cena 89,35 PLN
Oszczędzasz 31%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Gra zespołowa rozwijająca sprawność aparatu mowy.
Powiedz to; łatwo powiedzieć, trudniej zrobić! Ta gra dostarczy wam mnóstwo śmiechu. Wypowiadaj skomplikowane zdania i poprowadź swoją drużynę do zwycięstwa. Brzmi łatwo Nie ze specjalnym ustnikiem utrudniającym każdą wypowiedź. Zadaniem podzielonych na drużyny graczy jest poprawne odszyfrowanie tego, co mówi gracz z tej samej drużyny. 200 dwustronnych kart zawiera prawdziwe łamacze języków! Podejmij wyzwanie i Powiedz To!

Wiek graczy: 16+
Liczba graczy: 4-5


Szczegóły

Tytuł: Powiedz to

Wydawnictwo: Hasbro

Seria: OTHER ADULT GAMES

Kod paskowy: 5010993375059

Języki: polski

Rok wydania: 2017

Format: 26.0x26.0cm

Oprawa: Pudełko kartonowe

Waga: 0.64 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×


Zobacz także:

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×
1 miejsce w kategorii Książki Edukacja Czytam.pl - Ranking Zaufanych Opinii 2015 - Ceneo.pl