Sandman Uwertura

Książka

Sandman Uwertura

  • Wydawnictwo: Egmont komiksy
  • Rok wydania: 2017
  • ISBN: 9788328118287
  • Ilość stron: 232
  • Format: 18.0x27.0cm
  • Oprawa: Twarda
Wysyłka:
1-2 dni robocze + czas dostawy*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 89,99 PLN
Nasza cena 65,75 PLN
Oszczędzasz 26%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×
Cena 89,99 PLN
Nasza cena 65,75 PLN
Oszczędzasz 26%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Opis: Sandman Uwertura - Gaiman Neil

Wielka niespodzianka dla fanów postaci Sandmana i miłośników niezwykłej twórczości Neila Gaimana! Oto Sandman znany w całym Stworzeniu pod niezliczonymi imionami. To on wraz z szóstką ponadczasowych sióstr i braci kieruje siłami, które kształtują istnienie. Nadszedł rok 1915. I zaraz skończy się wszechświat. Co w tej sytuacji zrobią Pan Snów i jego krewni? Czy będą ingerować w bieg wydarzeń, czy wręcz przeciwnie postanowią z wyżyn nieskończoności obserwować rozwój sytuacji?

Sandman Uwertura to dla mistrza współczesnej fantasy Neila Gaimana pierwszy od prawie dwudziestu lat powrót do świata Władcy Snów. Album został zilustrowany przez artystów wychwalanych przez krytyków oraz uwielbianych przez czytelników: rysownika J. H. Williamsa III i kolorystę Dave'a Stewarta. W tej edycji zebrano wszystkie sześć zeszytów nowej serii, a także ponad 40 stron dodatków o cyklu i jego twórcach. Neil Gaiman urodził się w Anglii, obecnie mieszka w Stanach Zjednoczonych. Oprócz scenariuszy do komiksów z serii Sandman jest autorem wielu bestsellerowych powieści i zbiorów opowiadań z gatunków fantasy i grozy, m.in. Koraliny, Nigdziebądź, Amerykańskich bogów, Chłopaków Anansiego, Gwiezdnego pyłu, Dymu i lustra. Za komiksy i książki zdobył wiele nagród: Eisnera, Hugo, Nebulę, World Fantasy i Brama Stokera. Także J. H. Williams III jest znanym i nagradzanym autorem, a stworzył rysunki do takich komiksów jak: Batman, Starman, Jonah Hex, Promethea, Detective Comics, Batwoman.


Szczegóły: Sandman Uwertura - Gaiman Neil

Tytuł: Sandman Uwertura
Autor: Gaiman Neil
Wydawnictwo: Egmont komiksy
ISBN: 9788328118287
Języki: polski
Rok wydania: 2017
Ilość stron: 232
Format: 18.0x27.0cm
Oprawa: Twarda
Waga: 0.852 kg


Recenzje: Sandman Uwertura - Gaiman Neil

Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×