Mała opiekunka mamusi

Książka

Mała opiekunka mamusi

  • Wydawnictwo: Amber
  • Rok wydania: 2016
  • ISBN: 9788324160365
  • Ilość stron: 304
  • Format: 13.0x20.5cm
  • Oprawa: Miękka
Wysyłka:
Niedostępna
Powiadom o dostępności
Podaj swój e-mail a zostaniesz poinformowany jak tylko pozycja będzie dostępna.
×
Cena 35,81 PLN
Nasza cena 23,25 PLN
Oszczędzasz 35%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×
Cena 35,81 PLN
Nasza cena 23,25 PLN
Oszczędzasz 35%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Opis: Mała opiekunka mamusi - Watson Casey

Casey Watson opisuje tragiczne dzieciństwa swoich podopiecznych, a jej książki nie schodzą z Top 10 brytyjskich bestsellerów.
Poruszająca historia małej dziewczynki, która zupełnie sama, w tajemnicy przed wszystkimi opiekowała się nieuleczalnie chorą i niepełnosprawną matką.

Dziewięcioletnia Abby ma tylko mamę, która od lat choruje na stwardnienie rozsiane. Gdy mama trafia do szpitala, dziewczynką zajmuje się Casey Watson...

Casey ma doświadczenie w opiece nad dziećmi z problemami, ale tym razem od początku czuje, że Abby jest inna: odkrywa ze zdumieniem, że Abby sama i w tajemnicy przed wszystkimi opiekowała się mamą. Od najmłodszych lat zajmowała się chorą i prowadziła dom. A matka pozwalała, by malutkie dziecko przez lata wykonywało obowiązki dorosłych, niosąc ciężar odpowiedzialności i ciągłego lęku. Wkrótce okazuje się, że matka Abby chce ukryć coś jeszcze, i to za wszelką cenę nawet fałszywego oskarżenia rzuconego na Casey.

Casey po raz pierwszy jest rozdarta: poddać się i zrezygnować z Abby czy nawet kosztem swojego osobistego zagrożenia szukać prawdy o przeszłości dziecka okradzionego z dzieciństwa

CASEY WATSON to mistrzyni biografii skrzywdzonych dzieci. Tak jak inna znana autorka Cathy Glass prowadzi dom zastępczy dla dzieci z największymi problemami psychologicznymi i wychowawczymi. Ratuje dzieci, z którymi nikt już nie mógł sobie poradzić, często płacąc za to wysoką cenę, narażając nie tylko spokój, ale i zdrowie swoje oraz rodziny. Z wielkim talentem i sercem opisuje ich historie. Jej książki trzymają w napięciu niczym mocne kryminały, są drastyczne i przejmujące, ale pełne ciepła, dobra i miłości. I zawsze niosą nadzieję.


Szczegóły: Mała opiekunka mamusi - Watson Casey

Tytuł: Mała opiekunka mamusi
Autor: Watson Casey
Wydawnictwo: Amber
Seria: SKRZYWDZONE
ISBN: 9788324160365
Języki: polski
Rok wydania: 2016
Ilość stron: 304
Format: 13.0x20.5cm
Oprawa: Miękka
Waga: 0.25 kg


Recenzje: Mała opiekunka mamusi - Watson Casey

Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×