Proces karny

Książka

Proces karny

 • Wydawnictwo: Wolters Kluwer
 • Rok wydania: 2016
 • ISBN: 9788326496035
 • Ilość stron: 848
 • Format: 16.8x24.0
 • Oprawa: Miękka
Wysyłka:
Jutro (poniedziałek 2018-11-19)*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 89,00 PLN
Nasza cena 67,64 PLN
Oszczędzasz 24%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 89,00 PLN
Nasza cena 67,64 PLN
Oszczędzasz 24%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Podręcznik zawiera całościowe, gruntowne omówienie obszernej problematyki prawa karnego procesowego, obejmujące zagadnienia teorii procesu karnego i wymiaru sprawiedliwości oraz przebiegu postępowania karnego we wszystkich odmianach i trybach. Autorzy analizują zagadnienia dotyczące: - źródeł i systemowości prawa karnego procesowego, - form, modelu i konstrukcji procesu karnego oraz - jego wszczęcia i rozwoju. Tekst uwzględnia najnowsze zmiany wprowadzone ustawą z dnia 11 marca 2016 r. W zrozumieniu prezentowanych zagadnień pomaga klarowny sposób prowadzenia wykładu, wzbogacony o liczne przykłady i pytania kontrolne, co pozwoli czytelnikowi lepiej przygotować się do egzaminu. Opracowanie uzupełniają zanonimizowane materiały z akt spraw karnych, które umożliwiają wgląd w decyzje procesowe podejmowane w konkretnych postępowaniach (np. postanowienia, wyroki, zażalenia, apelacje). Materiały te są dostępne na stronie www.proces-karny.wolterskluwer.pl po wpisaniu indywidualnego kodu zamieszczonego w każdym egzemplarzu książki.

Szczegóły

Tytuł: Proces karny

Wydawnictwo: Wolters Kluwer

ISBN: 9788326496035

Języki: polski

Rok wydania: 2016

Ilość stron: 848

Format: 16.8x24.0

Oprawa: Miękka

Waga: 1.074 kg

Redakcja: Skorupka Jerzy

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×