Milan 2w1 krzesełko, huśtawka (68569)

Zabawka

Milan 2w1 krzesełko, huśtawka (68569)

 • Producent: Lionelo
 • EAN: 5901752368569
 • Format:

  104 x 65 x 105 cm

Wysyłka:
Niedostępna

Powiadom o dostępności

Podaj swój e-mail a zostaniesz poinformowany jak tylko pozycja będzie dostępna.
×
Cena 356,28 PLN
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 356,28 PLN
Nasza cena 0 PLN
Oszczędzasz 1%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Krzesełko Milan spełnia wiele funkcji. Przede wszystkim jest krzesłem do karmienia z łatwym do czyszczenia, wymiennym obiciem. Równocześnie może służyć jako inteligentna elektryczna huśtawka lub leżaczek.

- W zestawie dwie wyściółki siedzonka - Biało - czarna wyściółka jest miękka, idealna do odpoczynku i zabawy. Wyściółka beżowa idealnie sprawdzi się podczas karmienia. Zastosowany materiał sprawia, wyściółki są odporne na zabrudzenia, łatwe w utrzymaniu i z możliwością prania.

- Komfort użytkowania - Milan posiada duże możliwości regulacji. Możemy wybierać między dwoma płaszczyznami ustawienia oparcia podczas bujania, jak i dwoma ustawieniami wysokości podczas karmienia.

- Bezpieczeństwo - Pięciopunktowe, regulowane pasy bezpieczeństwa pozwolą Ci dopasować zabezpieczenie indywidualnie do wzrostu i wagi Twojej pociechy.


od 5 miesięcy

Szczegóły

Nazwa: Milan 2w1 krzesełko, huśtawka (68569)

Producent: Lionelo

Kod paskowy: 5901752368569

Format:

104 x 65 x 105 cm

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Klienci, którzy kupili oglądany produkt kupili także:

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×