Mały Książę

Książka

Mały Książę

 • Wydawnictwo: Olesiejuk
 • Rok wydania: 2016
 • ISBN: 9788327452023
 • Ilość stron: 62
 • Format: 21.5x28.0cm
 • Oprawa: Gąbka
Wysyłka:
1-2 dni robocze + czas dostawy*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 14,99 PLN
Nasza cena 11,03 PLN
Oszczędzasz 26%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 14,99 PLN
Nasza cena 11,03 PLN
Oszczędzasz 26%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Baśniowa opowieść o złotowłosym chłopcu, traktująca o przyjaźni, miłości, odpowiedzialności, samotności i cierpieniu. Klasyka literatury, która poruszy i małych, i dorosłych czytelników. Wyjątkowe wydanie z nowymi ilustracjami połączonymi z ilustracjami autora.

Szczegóły

Tytuł: Mały Książę

Autor: Saint-Exupery de Antoine

Wydawnictwo: Olesiejuk

ISBN: 9788327452023

Tytuł oryginału: Le Petit Prince

Tłumacz: Przybyłowska Barbara

Języki: polski

Rok wydania: 2016

Ilość stron: 62

Format: 21.5x28.0cm

Oprawa: Gąbka

Waga: 0.512 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×