Dziki Kot - psychopatyczny morderca Tom 11

Książka

Dziki Kot - psychopatyczny morderca Tom 11

 • Wydawnictwo: Egmont
 • Rok wydania: 2016
 • ISBN: 9788328116108
 • Ilość stron: 176
 • Format: 21.6x16.4
 • Oprawa: Miękka ze skrzydełkami
Wysyłka:
1-2 dni robocze + czas dostawy*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 29,99 PLN
Nasza cena 21,28 PLN
Oszczędzasz 29%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 29,99 PLN
Nasza cena 21,28 PLN
Oszczędzasz 29%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Jedenasty tom dowcipnych historii o siedmiolatku Calvinie i jego pluszowym, ale też niezwykle groźnym szczególnie dla właściciela tygrysie Hobbesie.
Calvin dostaje tajemnicze listy, w których nieznana ręka wkleja znaki wycięte z kolorowych pism. Treść jest zakodowana, więc chłopiec wraz Hobbesem muszą się natrudzić, by ją odczytać. Autorem anonimów musi być jakiś psychopata! Wyzywa Calvina od kapuścianych głów i śmierdzących pawianów! Kto wysyła te listy! Calvin i Hobbes dążą do rozwiązania zagadki! A poza tym jak zwykle zmagają się z nieustępliwymi rodzicami, nierozumiejącymi męskiego świata dziewczynkami i koszmarnymi nauczycielami.


Szczegóły

Tytuł: Dziki Kot - psychopatyczny morderca Tom 11

Autor: Watterson Bill

Wydawnictwo: Egmont

Seria: CALVIN I HOBBES

ISBN: 9788328116108

Tytuł oryginału: Homicidal psycho jungle cat

Język oryginału: angielski

Tłumacz: Cholewa Piotr W.

Języki: polski

Rok wydania: 2016

Ilość stron: 176

Format: 21.6x16.4

Oprawa: Miękka ze skrzydełkami

Waga: 0.306 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×