Książka
 • Wydawnictwo: Nasza Księgarnia
 • Rok wydania: 2017
 • ISBN: 9788310131614
 • Ilość stron: 64
 • Format: 22.4x34.8
 • Oprawa: Twarda
Wysyłka:
1-3 dni robocze + czas dostawy*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 49,90 PLN
Nasza cena 32,20 PLN
Oszczędzasz 35%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 49,90 PLN
Nasza cena 32,20 PLN
Oszczędzasz 35%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Przeżyj MIĘDZYNARODOWĄ PRZYGODĘ z tym ilustrowanym atlasem 30 MIAST z całego świata. Poznaj SŁYNNYCH LUDZI, ZNANE BUDYNKI, OŚRODKI KULTURY oraz MIEJSCA PRZYJAZNE DZIECIOM dzięki temu szczegółowemu przewodnikowi, który zapewni wiele godzin dobrej zabawy zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Odwiedź z książką następujące miasta: Lizbona, Barcelona, Londyn, Amsterdam, Paryż, Rzym, Berlin, Helsinki, Oslo, Kopenhaga, Sztokholm, Ateny, Stambuł, Praga, Budapeszt, Moskwa, Montreal, Toronto, Chicago, Nowy Jork, San Francisco, Meksyk, Rio de Janeiro, Buenos Aires, Warszawa, Hongkong, Tokio, Seul, Mumbaj oraz Sydney.

Szczegóły

Tytuł: Atlas miast

Autor: Cherry Georgia, Haake Martin

Wydawnictwo: Nasza Księgarnia

ISBN: 9788310131614

Tytuł oryginału: City Atlas

Tłumacz: Garbal Anna

Języki: polski

Rok wydania: 2017

Ilość stron: 64

Format: 22.4x34.8

Oprawa: Twarda

Waga: 0.962 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Każde miasto to osobna rozkładówka, na której prócz informacji o położeniu, języku, fladze i populacji znaleźć można mnóstwo ciekawostek. Są przedstawieni słynni ludzie, znane budynki, ośrodki kultury, lokalne przysmaki, miejsca przyjazne dzieciom. Właśnie to spojrzenie przez pryzmat małych turystów sprawia, że "Atlas miast" jest taki ciekawy. To go wyróżnia. To nie jest standardowy przewodnik, w nich zazwyczaj pokazane są te same zabytki, punkty do odwiedzenia - trasa wycieczki, na której najmłodsze towarzystwo umiera z nudów i "zalicza" kolejne atrakcje motywowane obiecaną porcją lodów ;) Spójrzmy choćby na Berlin. Są stałe punkty programu - gmach Reichstagu, Brama Brandenburska, Wieża Telewizyjna na Alexanderplatz, ale są też między innymi warsztaty artystyczne w La Bastellerie, propozycja wypożyczenia kajaka na szlaku wodnym, zaproszenie do zabawy w MACHmit!, wycieczki żółtym autobusem nr 100 i zjedzenia (wiadomo!) currywursta. Fajnie! Ciekawie! Zachęcająco! Nic tylko się pakować :) PS Na każdej rozkładówce jest też zabawa w szukanie. Na przykład na warszawskich stronach trzeba znaleźć pięć wiewiórek, rozkładówka berlińska ukrywa pięć pączków, itd. :) 2017-02-16 11:26:49

Spójrzmy prawdzie w oczy. Kto z nas za dzieciaka nie chciał zostać podróżnikiem albo odkrywcą? Ile razy nie budowało się wielkich budowli, które zobaczyło się w książkach, żeby potem w zabawie nie udawać, że chodzi się po Lizbonie czy Atenach. Ile razy to siedziało się przed otwartym atlasem, obiecując sobie, że pewnego dnia to właśnie tam stanie nasza noga? Wiele razy i uwierzcie albo nie – hasacz też był takim dzieciakiem. Chociaż mnie głównie interesowała woda i lasy z górami. Typowe leśne zwierze. Ale do rzeczy. Martin Haake stworzył atlas trzydziestu miast z całego świata, które wy i wasze szkraby możecie odwiedzić bez wychodzenia z domu. W przyjemnych dla dziecięcego oka ilustracjach zawarł to co najpiękniejsze w konkretnych miastach. W duecie z Georgią Cherry, która zajęła się opisami, stworzyli książkową podróż, która zachwyci nie tylko dzieci, ale i rodziców. To pełno kolorowa publikacja, która w moim odczuciu powinna znaleźć się na półkach każdej rodziny, która chce obudzić w swoich dzieciach ciekawość świata. Atlas Miast to podróż po trzydziestu wybranych miastach z całego świata, które na pewno nie tylko wasze dzieci zapragną odwiedzić po tym lekturze tej książki. Nasza Księgarnia jako wydawnictwo zadbało o genialne wydanie książki w dużym rozmiarze godnym prawdziwego atlasu geograficznego, jednocześnie trzymając się pierwowzoru. W takich książkach to naprawdę ważne, żeby nie zakłócić wizji autorów i jednocześnie przełożyć wszystko na konkretny język. Wydawnictwo zadbało również o to, by książka przetrwała dziecięce wybuchy radości czy humory – twarda oprawa, dobrej jakości papier i druk w całości kolorowy. To zdecydowanie najciekawsza i najbardziej dopracowana książka edukacyjno- rozrywkowa dla dzieci, z którą się zetknęłam w ostatnim czasie i choć sama rodzicem nie jestem ( no może dla mojego psa…), to bardzo gorąco polecam Atlas Miast wszystkim rodzicom i waszym pociechom. 2017-03-01 14:21:38


Zobacz także:

Inne pozycje tego autora: Cherry Georgia, Haake Martin (1)

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×
1 miejsce w kategorii Książki Edukacja Czytam.pl - Ranking Zaufanych Opinii 2015 - Ceneo.pl