Marker kredowy 4,45mm biały

Art. szkolne

Marker kredowy 4,45mm biały

 • Producent: Toma
 • Rok produkcji: 2016
 • Format: 14.0x01.5cm
 • Oprawa: Brak
Wysyłka:
Jutro (poniedziałek 2018-05-28)*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 10,82 PLN
Nasza cena 6,80 PLN
Oszczędzasz 37%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 10,82 PLN
Nasza cena 6,80 PLN
Oszczędzasz 37%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Marker z płynną kredą, do pisania po tablicach czarnych, białych, po szkle i powierzchniach plastikowych. Zmywalny wodą, jak zwykła kreda np. tradycyjną. Nasączalne końcówki fibrowe, bezwonny tusz pigmentowy, nie zawiera xylenu.

Szczegóły

Tytuł: Marker kredowy 4,45mm biały

Producent: Toma

Kod paskowy: 5901133292001

Języki: polski, angielski

Rok produkcji: 2016

Format: 14.0x01.5cm

Oprawa: Brak

Waga: 0.02 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×
1 miejsce w kategorii Książki Edukacja Czytam.pl - Ranking Zaufanych Opinii 2015 - Ceneo.pl