Książka
Wysyłka:
Niedostępna

Powiadom o dostępności

Podaj swój e-mail a zostaniesz poinformowany jak tylko pozycja będzie dostępna.
×
Cena 32,50 PLN
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 32,50 PLN
Nasza cena 0 PLN
Oszczędzasz 8%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Zestaw przeznaczony jest do ćwiczeń prawidłowej odmiany przymiotników przez rodzaje: męski, żeński i nijaki. Pomoc Odmiana przymiotników została skonstruowana tak, by możliwe było zapoznanie dzieci ze znaczeniem przymiotników w opozycjach. Materiał został dobrany zgodnie z etapami programowania języka. Komplet może być wykorzystywany do pracy w gabinecie terapeutycznym oraz w domu. Zestaw składa się z 42 kolorowych obrazków. Przedstawiają one następujące przymiotniki w 3 rodzajach: mały duży (miś, lala, auto), mokry suchy (sweter, koszula, włosy), otwarty zamknięty (zeszyt, szafa, okno), wesoły smutny (pan, pani, dziecko), pusty pełny (kosz, butelka, pudełko), nowy stary (fotel, lampa, łóżko), brudny czysty (garnek, podłoga, ręce).

Szczegóły

Nazwa: Odmiana przymiotników

Autor: Łozowicka-Zimny Joanna, Cieszyńska Jagoda

Wydawnictwo: Centrum Metody Krakowskiej

Kod paskowy: 2819068040907

Języki: polski

Ilość stron: 46

Format: 22.5x16.0cm

Oprawa: Pudełko kartonowe

Waga: 0.294 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

  1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
  2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
  3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
  4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
  5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
  6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×