Książka
Wysyłka:
2-3 dni robocze + czas dostawy*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 27,99 PLN
Nasza cena 25,19 PLN
Oszczędzasz 10%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 27,99 PLN
Nasza cena 25,19 PLN
Oszczędzasz 10%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Zestaw zawiera 64 elementy o wymiarach 6x6cm. Umożliwia wykonywanie ćwiczeń polegających na kontynuowaniu szeregów i uzupełnianiu szeregów. Aby wykonać ćwiczenia polegające na naśladowaniu szeregów należy zaopatrzyć się w dwa zestawy elementów. Szereg jest ciagiem elementów ustawionych obok siebie w linii prostej przyto- czona najprostsza definicja ujmuje to, co najistotniejsze w jezyku mówionym i pisanym. Dzieki linearnemu porzadkowi głosek w słowach i liter w wyrazach zapisanych mozliwe jest budowanie znaczen. Jakiekolwiek zakłócenie tego porzadku nadaje wypowiedzeniu inny sens (kot : kto, nos : son, seton : notes). Liczne błedy w uszeregowaniu znaków jezyko- wych mozna obserwowac u dorosłych osób z afazja, u dzieci z autyzmem, alalia i afazja dziecieca, u uczniów z dysleksja, a takze u osób uczacych sie jezyków obcych. Podczas konstruowania szeregów do cwiczen stymulujacych musza byc uwzgled- nione nastepujace cechy: a) rosnaca wielkosc (od najmniejszego do najwiekszego), b) malejaca wielkosc (od najwiekszego do najmniejszego), c) stopniowe domykanie rysunku,

Szczegóły

Nazwa: Szeregi

Autor: Cieszyńska Jagoda, Dębicka Agata

Wydawnictwo: Centrum Metody Krakowskiej

Kod paskowy: 2819082040907

Języki: polski

Format: 22.5x16.0cm

Oprawa: Pudełko kartonowe

Waga: 1.558 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Inne pozycje tego autora: Cieszyńska Jagoda, Dębicka Agata (20)

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

  1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
  2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
  3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
  4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
  5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
  6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×