Test do badania zagrożenia dysleksją SWM

,

Książka

Test do badania zagrożenia dysleksją SWM

,

Wysyłka:
Niedostępna

Powiadom o dostępności

Podaj swój e-mail a zostaniesz poinformowany jak tylko pozycja będzie dostępna.
×
Cena 250,00 PLN
Nasza cena 226,00 PLN
Oszczędzasz 9%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 250,00 PLN
Nasza cena 226,00 PLN
Oszczędzasz 9%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

W Teście znajdują się zadania służące do: I. Badania dominacji stronnej (obiekt badania: ręka, oko, ucho, noga) II. Badania funkcji słuchowych (powtarzanie podanych samogłosek, sylab i wyrazów) III. Badania funkcji wzrokowych: 1. Analizy i syntezy wzrokowej na materiale tematycznym (układanie części układanki) 2. Analizy i syntezy wzrokowej na materiale atematycznym (układanie podanego wzoru z klocków) IV. Badania użycia języka artykulacja i komunikacja V. Badania pamięci sekwencyjnej (lewopółkulowej) VI. Badania grafopercepcji Test SWM zawiera osobne zadania oraz normy dla 3,4,5 i 6 latków

Szczegóły

Nazwa: Test do badania zagrożenia dysleksją SWM

Autor: Cieszyńska Jagoda, Korendo Marta

Wydawnictwo: Centrum Metody Krakowskiej

Kod paskowy: 2819085040904

Języki: polski

Ilość stron: 76

Format: 36.5x26.0cm

Oprawa: Pudełko kartonowe

Waga: 1.22 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

  1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
  2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
  3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
  4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
  5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
  6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×