SES Creative Brokatowe marzenia Brokatowe mydełka

Zabawka

SES Creative Brokatowe marzenia Brokatowe mydełka

  • Producent: LOGIS
  • EAN: 8710341141240
  • Format: 30.0x20.5cm
  • Oprawa: Pudełko kartonowe
Wysyłka:
Niedostępna

Powiadom o dostępności

Podaj swój e-mail a zostaniesz poinformowany jak tylko pozycja będzie dostępna.
×
Cena 72,00 PLN
Nasza cena 52,71 PLN
Oszczędzasz 26%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 72,00 PLN
Nasza cena 52,71 PLN
Oszczędzasz 26%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Kreuj pięknie pachnące mydełka z błyszczącym brokatem z zestawem marki SES. Komplet zawiera formy z motywami dla księżniczek: zamek, konia, koronę i lustro. Wykonanie jest łatwe i przyjemne! Musisz roztopić mydło w woreczku a następnie przelać je do formy. W końcowym etapie możesz dodać trochę brokatu dla jeszcze fajniejszego efektu. Modele mogą być wykorzystywane do udekorowania pokoju albo mogą posłużyć jako prezent dla kogoś kogo bardzo lubisz. Produkt zawiera: Forma, 2 kolorowe mydełka, Srebrny brokat, Instrukacja Cechy produktu Wlewaj mydełka w różnych kształtach i kolorachKolory możesz mieszać Rozwija kreatywność Z brokatem mydełko wygląda fantastycznie

Szczegóły

Nazwa: SES Creative Brokatowe marzenia Brokatowe mydełka

Producent: LOGIS

Kod paskowy: 8710341141240

Języki: polski

Format: 30.0x20.5cm

Oprawa: Pudełko kartonowe

Waga: 0.26 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

  1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
  2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
  3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
  4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
  5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
  6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×