SES Creative Brokatowe marzenia

Zabawka

SES Creative Brokatowe marzenia

  • Producent: LOGIS
  • EAN: 8710341141264
  • Format: 30.0x20.0cm
  • Oprawa: Pudełko kartonowe
Wysyłka:
Niedostępna

Powiadom o dostępności

Podaj swój e-mail a zostaniesz poinformowany jak tylko pozycja będzie dostępna.
×
Cena 72,00 PLN
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 72,00 PLN
Nasza cena 0 PLN
Oszczędzasz 31%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Dziewczyny uwielbiają mieć śliczne kolorowe paznokcie. Dlatego marka SES oferuje brokatowe marzenie - zestaw do ozdabiania paznokci. Oto, co jest potrzebne dla pięknych paznokci: lakier do paznokci w 12 kolorach, niebieski i różowy blask, diamenty i dekoracyjny brokat. Lakier jest rozpuszczalny w wodzie, bezpieczny w użyciu, łatwy do usunięcia z tkaniny i ładnie wygląda. W szczególności kiedy wykorzystasz skrawek papieru, diament lub brokat na lakier do paznokci. W skład zestawu wchodzi również wygodne narzędzie do łatwego cięcia papieru dekoracyjnego w rozmiarze jakiego potrzebujesz. Produkt zawiera: Lakier do paznokci w 12 kolorach Brokat Diamenty

Szczegóły

Nazwa: SES Creative Brokatowe marzenia

Producent: LOGIS

Kod paskowy: 8710341141264

Języki: polski

Format: 30.0x20.0cm

Oprawa: Pudełko kartonowe

Waga: 0.19 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

  1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
  2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
  3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
  4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
  5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
  6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×