Choroby wewnętrzne małych zwierząt Tom 3

,

Książka

Choroby wewnętrzne małych zwierząt Tom 3

,

 • Wydawnictwo: Edra Urban & Partner
 • Rok wydania: 2016
 • ISBN: 9788365373526
 • Ilość stron: 400
 • Format: 22.0x29.5cm
 • Oprawa: Twarda
Wysyłka:
1-3 dni robocze + czas dostawy*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 234,90 PLN
Nasza cena 213,57 PLN
Oszczędzasz 9%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 234,90 PLN
Nasza cena 213,57 PLN
Oszczędzasz 9%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

W podręczniku przedstawiono zasady skutecznego rozpoznawania i leczenia chorób wewnętrznych powszechnie występujących u małych zwierząt. Jej autorzy to doświadczeni specjaliści, którzy przekazując swoją wiedzę, wspierają lekarzy weterynarii w stawieniu czoła wyzwaniom związanym z ich praktyką kliniczną. Książkę wyróżniają niezwykle dydaktyczne kolorowe ilustracje, ramki zestawiające najistotniejsze informacje, przydatne algorytmy, nowe fotografie, schematy oraz uaktualnione tabele. Liczne tabele, algorytmy niezbędne w podejmowaniu decyzji lekarskich, a także starannie dobrane ryciny i fotografie uwydatniają najistotniejsze informacje i ułatwiają ich odbiór. Z pewnością warto zainwestować w to nowe wydanie podręcznika (Vets Today). Zdecydowanie polecam ten podręcznik jako źródło wiedzy niezbędnej w codziennej pracy. Jest to książka praktyczna, przystępna, przejrzysta i logiczna. Okaże się niezwykle przydatna zarówno dla praktykujących lekarzy, jak i dla studentów (Veterinary Record). Niezwykle przejrzysty układ treści Opis procedur krok po kroku, ułatwiający ich sprawne zastosowanie Ponad 850 kolorowych fotografii i rycin, rzetelnie ilustrujące poszczególne choroby i procedury. Tabele i ramki podsumowujące materiał, z oznaczeniami w kolorze, pozwalające szybko odnaleźć odpowiednie informacje na temat objawów klinicznych, etiologii, diagnostyki różnicowej, leczenia, a także zalecanych dawek leków i wskazań do ich stosowania Praktyczne algorytmy ułatwiające podejmowanie decyzji na podstawie objawów klinicznych Odwołania do innych partii tekstu, dzięki którym można sprawnie odnaleźć informacje powiązane z danym zagadnieniem. Zestawienia zalecanej literatury na końcu każdego rozdziału pozwalające dotrzeć do wyników najnowszych badań naukowych z wybranej dziedziny.

Szczegóły

Tytuł: Choroby wewnętrzne małych zwierząt Tom 3

Autor: R.W. Nelson, C.G. Couto

Wydawnictwo: Edra Urban & Partner

ISBN: 9788365373526

Liczba tomów: 3

Numer tomu: 3

Tytuł oryginału: Small Animal Internal Medicine

Język oryginału: angielski

Tłumacz: Gajewski Michał

Języki: polski

Rok wydania: 2016

Ilość stron: 400

Format: 22.0x29.5cm

Oprawa: Twarda

Waga: 1.86 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Klienci, którzy kupili oglądany produkt kupili także:

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×
1 miejsce w kategorii Książki Edukacja Czytam.pl - Ranking Zaufanych Opinii 2015 - Ceneo.pl