Jak zdać maturę z matematyki nic nie potrafiąc Strategie rozwiązywania zadań zamkniętych

Książka

Jak zdać maturę z matematyki nic nie potrafiąc
Strategie rozwiązywania zadań zamkniętych

 • Wydawnictwo: Aksjomat Piotr Nodzyński
 • Rok wydania: 2016
 • ISBN: 9788364660290
 • Ilość stron: 64
 • Format: 15.0x21.0cm
 • Oprawa: Miękka
Wysyłka:
1-3 dni robocze + czas dostawy*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 14,30 PLN
Nasza cena 9,37 PLN
Oszczędzasz 34%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 14,30 PLN
Nasza cena 9,37 PLN
Oszczędzasz 34%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Dzięki tej książce: Wskażesz prawidłowe odpowiedzi nawet do zadań, których nie potrafisz rozwiązać! Oszczędzisz czas! Poznasz strategie rozwiązania zadań zamkniętych! Poszerzysz swój warsztat o niestandardowe sposoby! Przekonasz się, że matura nie jest taka trudna! "Książka adresowana jest zarówno do uczniów bardzo dobrych z matematyki, jak i tych, którzy mają z nią problemy. Pierwsi, dzięki niej, szybko wskażą prawidłową odpowiedź, często nawet bez wykonywania obliczeń, drudzy poznają proste sposoby rozwiązywania zadań w sytuacji, gdy zapomną jakiejś metody." dr Aleksandra Mreła "Pragnę zwrócić uwagę na starannie dobrane przykłady oraz zadania do samodzielnego rozwiązania." dr hab. Andriej Yatsko

Szczegóły

Tytuł: Jak zdać maturę z matematyki nic nie potrafiąc

Podtytuł: Strategie rozwiązywania zadań zamkniętych

Autor: Katafiasz Tomasz

Wydawnictwo: Aksjomat Piotr Nodzyński

ISBN: 9788364660290

Języki: polski

Rok wydania: 2016

Ilość stron: 64

Format: 15.0x21.0cm

Oprawa: Miękka

Waga: 0.126 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×
1 miejsce w kategorii Książki Edukacja Czytam.pl - Ranking Zaufanych Opinii 2015 - Ceneo.pl