Książka
 • Wydawnictwo: Wolters Kluwer
 • Rok wydania: 2017
 • ISBN: 9788381073639
 • Ilość stron: 172
 • Format: 14.5x20.5cm
 • Oprawa: Miękka
Wysyłka:
Jutro (piątek 2017-11-24)*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 79,00 PLN
Nasza cena 56,49 PLN
Oszczędzasz 28%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 79,00 PLN
Nasza cena 56,49 PLN
Oszczędzasz 28%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Nowelizacja ustawy o minimalnym wynagrodzeniu za pracę przewiduje, że od 1 stycznia 2017 r., zawierając na określonych warunkach umowę zlecenia lub umowę o świadczenie usług, wysokość wynagrodzenia powinna być ustalona w umowie w taki sposób, aby za każdą godzinę wykonania zlecenia lub świadczenia usług nie była ona niższa niż wysokość minimalnej stawki godzinowej. Od 1 stycznia 2017 r. obowiązuje ponadto nakaz ewidencjonowania czasu pracy zleceniobiorców. Przepisy przewidują jednak pewne wyjątki stanowiące, że nie w każdym przypadku osoba przyjmująca zlecenie lub świadcząca usługi nabędzie prawo do minimalnego wynagrodzenia. W książce w sposób przystępny omówiono problematykę rozliczania umów zlecenia z zastosowaniem nowych przepisów o minimalnej stawce godzinowej. Publikacja zawiera ponadto: - wzór umowy zlecenia oraz wzór oświadczenia osoby fizycznej prowadzącej działalność gospodarczą przyjmowanego w celu ustalenia obowiązku stosowania minimalnej stawki godzinowej, - teksty: ustawy o minimalnym wynagrodzeniu za pracę oraz nowelizującej ją ustawy, która weszła w życie 1 stycznia 2017 r.

Szczegóły

Tytuł: Minimalna stawka godzinowa dla umowy zlecenia

Autor: Dąbrowska Paula, Milczarek Kamila, Pietruszyńska Katarzyna, Stępniak Joanna, Tomaszewska Barbara

Wydawnictwo: Wolters Kluwer

Seria: PORADNIKI KADROWE

ISBN: 9788381073639

Języki: polski

Rok wydania: 2017

Ilość stron: 172

Format: 14.5x20.5cm

Oprawa: Miękka

Waga: 0.22 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Inne pozycje tego autora: Dąbrowska Paula, Milczarek Kamila, Pietruszyńska Katarzyna, Stępniak Joanna, Tomaszewska Barbara (1)

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×
1 miejsce w kategorii Książki Edukacja Czytam.pl - Ranking Zaufanych Opinii 2015 - Ceneo.pl