Przewodnik po osteopatii wisceralnej Tom 1

, ,

Książka

Przewodnik po osteopatii wisceralnej Tom 1

, ,

 • Wydawnictwo: Medpharm
 • Rok wydania: 2017
 • ISBN: 9788378460701
 • Ilość stron: 374
 • Format: 14.0x21.0cm
 • Oprawa: Kartonowa
Wysyłka:
1-2 dni robocze + czas dostawy*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 126,90 PLN
Nasza cena 115,34 PLN
Oszczędzasz 9%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 126,90 PLN
Nasza cena 115,34 PLN
Oszczędzasz 9%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Przewodnik ten stanowi wprowadzenie do szczególnego sposobu myślenia, jakim jest osteopatia narządów wewnętrznych, a także prezentuje aktualny stan wiedzy z tej dziedziny.

W części teoretycznej przedstawiono podstawy i główne pojęcia osteopatii wisceralnej w ich ujęciu funkcjonalnym, aby tym samym ułatwić zrozumienie technik terapeutycznych opisywanych w poszczególnych rozdziałach.

W części praktycznej w sposób wyczerpujący omówiono zagadnienia dotyczące embriologii, anatomii, diagnostyki i terapii poszczególnych narządów wewnętrznych. Doświadczony zespół ekspertów dzieli się tu poradami na temat skutecznego zastosowania omawianych technik w pracy z pacjentami.

Dzięki bogatemu materiałowi zdjęciowemu wszystkie techniki wisceralne zostały zaprezentowane w zrozumiały sposób. Zastosowano podział treści na poszczególne narządy, a każdy rozdział ma przejrzystą strukturę wprowadzającą zagadnienia krok po kroku. Dzięki precyzyjnej prezentacji każda metoda diagnostyczna i terapeutyczna łatwo daje się zastosować w praktyce.

Słowniczek pojęć, wykaz literatury przedmiotu oraz przydatne adresy doskonale uzupełniają Przewodnik.


Szczegóły

Tytuł: Przewodnik po osteopatii wisceralnej Tom 1

Autor: Liem Torsten, Dobler Tobias K., Puylaer Michel

Wydawnictwo: Medpharm

ISBN: 9788378460701

Języki: polski

Rok wydania: 2017

Ilość stron: 374

Format: 14.0x21.0cm

Oprawa: Kartonowa

Waga: 0.664 kg

Redakcja: Majchrzycki Marian

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Inne pozycje tego autora: Liem Torsten, Dobler Tobias K., Puylaer Michel (1)

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×
1 miejsce w kategorii Książki Edukacja Czytam.pl - Ranking Zaufanych Opinii 2015 - Ceneo.pl