Polskie drzewa liściaste i iglaste

Książka

Polskie drzewa liściaste i iglaste

 • Wydawnictwo: SBM
 • Rok wydania: 2017
 • ISBN: 9788380593657
 • Ilość stron: 75
 • Format: 21.1x29.2
 • Oprawa: Twarda
Wysyłka:
1-2 dni robocze + czas dostawy*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 15,00 PLN
Nasza cena 6,11 PLN
Oszczędzasz 59%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 15,00 PLN
Nasza cena 6,11 PLN
Oszczędzasz 59%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Modrzew europejski, olsza czarna, jesion wyniosły czy wiesz, czym charakteryzują się te drzewa i jak je rozpoznać Gdzie szukać w Polsce najstarszego kasztanowca Kto posadził najbardziej znany polski klon jawor Z owoców jakiego drzewa można przygotować orzeźwiający napój Niniejszy zbiór nie tylko da odpowiedzi na te pytania, lecz także przedstawi kompletne informacje na temat występowania polskich drzew, ich wyglądu, zastosowania oraz ochrony. Opisy ponad 25 drzew uzupełniają fotografie i szczegółowe rysunki.

Szczegóły

Tytuł: Polskie drzewa liściaste i iglaste

Wydawnictwo: SBM

ISBN: 9788380593657

Języki: polski

Rok wydania: 2017

Ilość stron: 75

Format: 21.1x29.2

Oprawa: Twarda

Waga: 0.382 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×
1 miejsce w kategorii Książki Edukacja Czytam.pl - Ranking Zaufanych Opinii 2015 - Ceneo.pl