Zaawansowane techniki mięśniowo-powięziowe. Szyja, głowa, kręgosłup i klatka piersiowa. Tom 2

Książka

Zaawansowane techniki mięśniowo-powięziowe. Szyja, głowa, kręgosłup i klatka piersiowa. Tom 2

 • Wydawnictwo: Edra Urban & Partner
 • Rok wydania: 2017
 • ISBN: 9788365625519
 • Ilość stron: 208
 • Format: 24.5x24.5cm
 • Oprawa: Miękka
Wysyłka:
1-2 dni robocze + czas dostawy*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 149,90 PLN
Nasza cena 136,28 PLN
Oszczędzasz 9%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 149,90 PLN
Nasza cena 136,28 PLN
Oszczędzasz 9%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Utrzymany w jasnym i przystępnym stylu podręcznik Zaawansowane techniki mięśniowo-powięziowe oferuje praktykom terapii manualnej (specjalistom integracji strukturalnej, fizjoterapii, rehabilitacji, masażu, osteopatii, akupunktury, chiropraktyki i in.) użyteczne narzędzia, które mogą oni wykorzystać w swojej codziennej pracy. Niezwykle przystępny tekst i przejrzyste ilustracje z pewnością będą bardzo atrakcyjne także dla tych, których praca dotyczy prawidłowego funkcjonowania ludzkiego ciała specjalistów terapii ruchowej, trenerów sportowych, instruktorów pilatesu i jogi oraz wielu innych.
Informacje zawarte w podręczniku opierają się na materiałach wykorzystywanych podczas szkoleń oraz serii nagrań wideo dotyczących zaawansowanych technik mięśniowo-powięziowych. Wyróżniają się skutecznością, pragmatyzmem i przystępnością ich prezentacji. Od roku 1985 ponad 5000 specjalistów wykorzystujących terapię manualną z ponad 20 krajów skorzystało z możliwości edukacyjnych, które Til Luchau oferuje za pośrednictwem witryny Advanced-Trainings.com.


Szczegóły

Tytuł: Zaawansowane techniki mięśniowo-powięziowe. Szyja, głowa, kręgosłup i klatka piersiowa. Tom 2

Autor: Luchau T.

Wydawnictwo: Edra Urban & Partner

ISBN: 9788365625519

Liczba tomów: 2

Numer tomu: 2

Tytuł oryginału: Advanced Myofascial Techiniques vol.2

Język oryginału: angielski

Języki: polski

Rok wydania: 2017

Ilość stron: 208

Format: 24.5x24.5cm

Oprawa: Miękka

Waga: 0.905 kg

Redakcja: Gnat R.

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Klienci, którzy kupili oglądany produkt kupili także:

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×
1 miejsce w kategorii Książki Edukacja Czytam.pl - Ranking Zaufanych Opinii 2015 - Ceneo.pl