Śpij, króliczku

Książka

Śpij, króliczku

 • Wydawnictwo: Dwie Siostry
 • Rok wydania: 2017
 • ISBN: 9788365341228
 • Ilość stron: 20
 • Format: 17.0x17.0cm
 • Oprawa: kartonowa
Wysyłka:
Dzisiaj*Zamówienie złożone do godz. 15.00 (nie dotyczy przedpłat zaksięgowanych po godz. 15.00). Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu.
Cena 24,90 PLN
Nasza cena 15,65 PLN
Oszczędzasz 37%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 24,90 PLN
Nasza cena 15,65 PLN
Oszczędzasz 37%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Urocza, prosta książka, która pomoże ułożyć dziecko do snu.

Jest już późno, króliczek szykuje się do snu. Trzeba mu pomóc. Klaśnij w ręce, żeby przebrać go w piżamę. Przygotuj poduszkę. Podrap króliczka w uszko, pogłaszcz po plecach. Przewróć stronę, żeby go przykryć, i daj mu buziaka na dobranoc. I pamiętaj, żeby zgasić światło! Pstryk.


Szczegóły

Tytuł: Śpij, króliczku

Autor: Muhle Jorg

Wydawnictwo: Dwie Siostry

ISBN: 9788365341228

Języki: polski

Rok wydania: 2017

Ilość stron: 20

Format: 17.0x17.0cm

Oprawa: kartonowa

Waga: 0.23 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Kiedy kupowałam tę książeczkę, synek miał około 2,5 roku. I od razu zapałał sympatią dla króliczka. Usypialiśmy go i po 3 razy jednego wieczoru;) Po paru tygodniach jednak się znudziło. Mimo wszystko, polecam.
Urocze ilustracje, język zrozumiały dla dziecka i efekt wyciszający to niewątpliwe zalety tej pozycji.
2017-11-12 21:30:23

Pierwszą z książek o króliczku kupiłam synkowi, gdy miał niespełna pół roczku i od tamtego czasu nie ma wieczoru żebyśmy nie zajrzeli do naszego przyjaciela. Jörg Mühl to niemiecki ilustrator i autor książek dla dzieci. Ukończył Hochschule für Gestaltung w Offenbach i prestiżową École nationale supérieure des arts décoratifs w Paryżu. Śpij, króliczku to jego najbardziej popularna książka. I nie ma się co dziwić. Prześliczne rysunki - sympatyczne zwierzątko, czyste, nie zagracone tło i codzienna rutyna pokazana w uroczy sposób. Nie mogłam się nadziwić jaką moc przyciągania ma ta książeczka w swojej skromności i prostocie. Syn króliczka uwielbia. Zaczęło się od oglądania, potem było pokazywanie, a teraz jest też dialog z małym przyjacielem. Próba wypowiedzenia karaluchy pod poduchy z dnia na dzień brzmi coraz lepiej. Proste zadania zawarte w książeczce wywołują uśmiech i zadowolenie z siebie. 2018-09-25 15:02:19

Zobacz także:

Produkt Cena W koszyku
Dwie Siostry Do kąpieli, króliczku
Do kąpieli, króliczku
Do kąpieli, króliczku
Oprawa: kartonowa
15,60 PLN
Dodaj
OK
Dwie Siostry Nie płacz, króliczku
Nie płacz, króliczku
Nie płacz, króliczku
Oprawa: Kartonowa
15,60 PLN
Dodaj
OK

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×