Warto mimo wszystko Pierwszy wywiad rzeka

,

Książka

Warto mimo wszystko Pierwszy wywiad rzeka

,

 • Wydawnictwo: Znak
 • Rok wydania: 2017
 • ISBN: 9788324045426
 • Ilość stron: 368
 • Oprawa: Twarda
Wysyłka:
Pojutrze (poniedziałek 2017-12-18)*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 45,05 PLN
Nasza cena 29,61 PLN
Oszczędzasz 34%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 45,05 PLN
Nasza cena 29,61 PLN
Oszczędzasz 34%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Dziki człowiek, kobieta bez przywar, a może Święta Baba, jak mawiał Kazimierz Kutz.

Nie boi się używać ostrego języka, potrafi być twarda, a jednocześnie pomaga i przytula. Unika tych, którzy budzą nienawiść, bo szkoda jej na nią czasu. Uczy, jak o siebie walczyć. Dla osób z niepełnosprawnością intelektualną jest naszą Anią, dla wielu wielką artystką i autorytetem życiowym. Sama o sobie mówi: zwyczajny człowiek jestem: jem, śpię, oddycham, zmywam podłogi. Anna Dymna w bardzo osobistej, szczerej, bezkompromisowej rozmowie, która przede wszystkim uruchamia w ludziach dobre odruchy i uświadamia, że mimo wszystko warto warto być lepszym człowiekiem.

Nowe, poszerzone wydanie Wojciech Szczawiński (ur. 1967), absolwent filozofii na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Śląskiego, m.in. autor wywiadów rzek: Dziecięce pytania każdego z nas z Grzegorzem Mitrowskim, filozofem (Telbit, 2000), Alchemia Alchemika z Wojciechem Eichelbergerem, psychoterapeutą (Drzewo Babel, 2001), W poszukiwaniu mistrzów życia. Rozmowy o duchowości z Wojciechem Eichelbergerem, psychoterapeutą, i Tadeuszem Bartosiem, filozofem (Jacek Santorski, Co 2009), oraz wyboru wypowiedzi pacjentów domów hospicyjnych Myśli przy końcu drogi (Wydawnictwo Literackie, 2004).


Szczegóły

Tytuł: Warto mimo wszystko Pierwszy wywiad rzeka

Autor: Dymna Anna, Wojciech Szczawiński

Wydawnictwo: Znak

ISBN: 9788324045426

Język oryginału: polski

Języki: polski

Rok wydania: 2017

Ilość stron: 368

Oprawa: Twarda

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×


Zobacz także:

Inne pozycje tego autora: Dymna Anna, Wojciech Szczawiński (1)

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×
1 miejsce w kategorii Książki Edukacja Czytam.pl - Ranking Zaufanych Opinii 2015 - Ceneo.pl