Czy wiesz dlaczego Zwierzęta

Książka

Czy wiesz dlaczego Zwierzęta

 • Wydawnictwo: Books
 • Rok wydania: 2016
 • ISBN: 9788365634627
 • Ilość stron: 32
 • Format: 22.2x33.9
 • Oprawa: Twarda
Wysyłka:
do 3 dni + czas dostawy*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 16,91 PLN
Nasza cena 10,57 PLN
Oszczędzasz 37%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 16,91 PLN
Nasza cena 10,57 PLN
Oszczędzasz 37%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Czy wiesz, dlaczego to seria książek dla wielbicieli zwierząt tych zupełnie malutkich, takich jak owady, jak i ogromnych dinozaurów, a także zwierząt morskich oraz tych, które mieszkają w gorącej Afryce lub na lodowatych pustkowiach Arktyki. Młodzi przyrodnicy znajdą tu odpowiedzi na nurtujące ich pytania, np. dlaczego słonie mają trąby, dlaczego żyrafy mają długie szyje, w jaki sposób polują dzikie koty, jak przetrwać na pustyni, jak latają ptaki, jak wąż poluje na swoje ofiary lub jak krokodyle wychowują swoje potomstwo By poznać odpowiedzi na te pytania, wystarczy zajrzeć do książki Czy wiesz, dlaczego Zwierzęta.

Szczegóły

Tytuł: Czy wiesz dlaczego Zwierzęta

Wydawnictwo: Books

ISBN: 9788365634627

Język oryginału: polski

Języki: polski

Rok wydania: 2016

Ilość stron: 32

Format: 22.2x33.9

Oprawa: Twarda

Waga: 0.544 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×
1 miejsce w kategorii Książki Edukacja Czytam.pl - Ranking Zaufanych Opinii 2015 - Ceneo.pl